reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mary dzieki.nigdy nie mialam w planach rodzic w rodku zimy ale co tam poswiece sie:-p;-):-)piszesz sie ze mna na mame zimowa?
wisienko kochana jeszcze troche wytrzymaj...przykro mi ze te wredne mdlosci musza cie tak meczyc...
 
reklama
ale tu spokojnie :)
Spokojnie bo my grzeczne dziewczynki jesteśmy :-D:-D:-D

agapa z Iwcia udalo nam sie zajsc w ciaze w pierwszym cyklu staran....ludzilam sie ze teraz tez tak bedzie ale jak widac nie jest....ale nic to kolejny cykl kolejne nadzieje:-)

To tym bardziej mi smutno:(

A mi mężulek na gitarce przygrywa ja sobie podśpiewuję, uwielbiam to :-)
 
agapa ale czemu ci smutno? przeciez to ze mi sie nie udalo tak odrazu nie oznacza ze tobie sie nie uda.... pozytywne myslenie prosze wlaczyc ... bedzie dobrze.
ale masz mily wieczorek
 
wisienko ajjj wiesz mi pomaga ostatnio zanurzenie w wodzie.... dziś już drugą godzine siedzę i mdłości są wtedy mniej dokuczliwe.... no ale nie namawiam bo w sprawie kąpieli są sprzeczne opinie....
 
mary dzieki.nigdy nie mialam w planach rodzic w rodku zimy ale co tam poswiece sie:-p;-):-)piszesz sie ze mna na mame zimowa?
wisienko kochana jeszcze troche wytrzymaj...przykro mi ze te wredne mdlosci musza cie tak meczyc...

Wiolka - piszę się bardzo chętnie!!! :-):-):-)

baby_boy-3677.gif
baby_girl-3678.gif


Uda się nam wszystkim!!! :happy2::happy2::happy2:
 
agapa no prosze jaka utalentowana rodzinka z was :) Tata przygrywa, mama spiewa, a dzieci pewnie tancza :-):-):-)
 
agapa ale czemu ci smutno? przeciez to ze mi sie nie udalo tak odrazu nie oznacza ze tobie sie nie uda.... pozytywne myslenie prosze wlaczyc ... bedzie dobrze.
ale masz mily wieczorek
Smutno mi że tobie się nie udało, ja przeżywam smutki innych taka już jestem...
a wieczorki to często takie mamy:-)

Agapa ja dzisiaj albo jutro, ale nie zamierzam wcale testować.
Dlaczego nie testujesz?

agapa no prosze jaka utalentowana rodzinka z was :) Tata przygrywa, mama spiewa, a dzieci pewnie tancza :-):-):-)

:-Dteraz dzieci przed tv, tylko Majka tańczy, ale wogóle to starsze śpiewają :-D
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry