reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mary no tez tak mysle, ze jak 14 dni po owulce to tescik powinnien juz cos pokazac. Ja swoj robilam 12 dni po

owulce i wyszedl pozytywny, a zreszta to ja od momentu owulki czulam juz w sobie, ze sie udalo. Jakos tak inaczej

sie czulam ;) Tobie tez zycze tego kochana! ;-)

Lazurowe - dziękuję ślicznie!!! :-) No, to wychodziłoby na to, ze jeśli załóżmy jutro będzie owulka, to 19 marca mogłabym ewentualnie testować. :tak: 19 marca mamy z M. imprezę u znajomych, więc może to dobry dzień na test... ;-)

Dziękuję Wam wszystkim za wszystkie cenne rady!!! :*:*:*

images
 
Ostatnia edycja:
reklama
mary mysle, ze poczujesz tez ze to jest to ;) Ja mialam jeszcze szybko po owulce czeste klucia w podbrzuszu co tez mi dalo do myslenia, a nigdy wczesniej tak nie mialam :) Mozesz zatestowac, najwyzej 3-4 dni pozniej mozesz powtorzyc, zeby miec pewnosc. Ale jestem z Toba dobrej mysli :tak:&&&&&&&&&&
 
mary ja ci powiem tak z Iwcia staralismy sie codziennie i mala jest a teraz staralismy sie co drugi dzien i jakos nam nie wyszlo....wiec w tym cyklu bede sie starac codziennie i mama nadzieje ze sie uda....
dziewczyny mowily zawsze ze lepiej co 2 dnia.... ale ja tam wole codziennie...niezaszkodzi

No ja popieram, teraz można sprubować codziennie. Wiola a ty miałaś problem z zajściem w ciążę?
 
mary sliczna foteczka :) Ja na takie kwiatki czekam we wtorek :-)
sergi hejka! :) No wreszcie ktos wyszedl zza krzakow :-D
 
Przywitam się tylko bo moje dzisiejsze samopoczucie to powrót do pierwszego trymestru plus ból głowy. Mam tak serdecznie dośc, ze az ryczę z bezsilności.~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ dla chętnych
 
Przepraszam, że znów zniknęłam, ale tym razem szykowałam sobie jedzonko! :happy2::happy2:

Mary śliczne te Twoje dwie krechy, takie tłuściutkie! :tak: Mnie nigdy nie wyszły :dry: Teraz Męża molestuj i czekamy na wyniki :tak: &&&&&

Sergeevna - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& zaciskam nieustannie! Dobrze, że kontunuujecie staranka!!! W końcu nam wszystkim się uda!

mary mysle, ze poczujesz tez ze to jest to ;) Ja mialam jeszcze szybko po owulce czeste klucia w podbrzuszu co tez mi dalo do myslenia, a nigdy wczesniej tak nie mialam :) Mozesz zatestowac, najwyzej 3-4 dni pozniej mozesz powtorzyc, zeby miec pewnosc. Ale jestem z Toba dobrej mysli :tak:&&&&&&&&&&

Lazurowe - dzięki! :-):happy2: Zobaczymy, czy się uda... 19 marca zatestuję chyba z powodu tej imprezy bardziej. Ale jakby nic nie wyszło, to będzie powtórka.

No ja popieram, teraz można sprubować codziennie. Wiola a ty miałaś problem z zajściem w ciążę?

Agapa - tym razem próbujemy codziennie. Zobaczymy, czy to coś da. ;-) I kontynuuję z testami owu, by zobaczyć, co się bedzie działo z tą kreską.

Wisieńka - witaj, kochana! Mam nadzieję, że Ci się polepszy! Współczuję, że cierpisz! Mam nadzieję, ze to tylko taki jednodniowy spoadek formy... Buziaki!!!
 
Ostatnia edycja:
agapa z Iwcia udalo nam sie zajsc w ciaze w pierwszym cyklu staran....ludzilam sie ze teraz tez tak bedzie ale jak widac nie jest....ale nic to kolejny cykl kolejne nadzieje:-)
 
reklama
agapa z Iwcia udalo nam sie zajsc w ciaze w pierwszym cyklu staran....ludzilam sie ze teraz tez tak bedzie ale jak widac nie jest....ale nic to kolejny cykl kolejne nadzieje:-)

Wiolka - świetne podejście! :tak: Gratuluję pozytywnego nastawienia i podsyłam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!!

Oraz dla wszystkich staraczek:

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry