reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mary jak najbardziej sliczne dwie kreski....dobrze zrobilas ze mezusia zaciagnelas w ustronne miejsce.&&&&&&&&&&&&&&&&&&oby sie udalo

mary no tescik super, mysle, ze dobrze zrobilas zaciagajac meza w to ustronne miejsce :tak::-D &&&&&&&&&&&&&

Wiolka, Lazurowe - dzięki, kochane!!! :happy2::happy2::-):-):-) Oooooj, oby się udało! Zaczęłam robić testy raptem 2 dni temu i kreska faktycznie ciemniała, więc mam nadzieję, że namierzyłam owulkę! :tak::tak: A teraz radzicie przytulać się codziennie, czy co 2-gi dzień? ;-):confused:

Kocurku - oj, aż się ucieszyłam! :-):-) Niby staranka odłożone, ale wcale bym nie płakała, jakby się udało! ;-)
 
reklama
mary ja ci powiem tak z Iwcia staralismy sie codziennie i mala jest a teraz staralismy sie co drugi dzien i jakos nam nie wyszlo....wiec w tym cyklu bede sie starac codziennie i mama nadzieje ze sie uda....
dziewczyny mowily zawsze ze lepiej co 2 dnia.... ale ja tam wole codziennie...niezaszkodzi
 
mary u mnie bylo tak, ze przytulalismy sie co 2 dni zarowno przed jak i po owulce i sama widzisz, ze udalo sie ;)

Podobno wtedy plemniczki sa mocniejsze niz gdybysmy robili to codziennie, bo wtedy podobno slabsze sa. Gdzies tak

wyczytalam. No, to sie wymadrzylam :-p
 
Mary no tescik super :) teraz dzialaj moja droga !!! ja radze dzialas codziennie jednak , u mnie 2 razy podzialal taki system ;) od sluzu plodnego , az do jego zanikniecia codziennie meza molestowalam
takze ja polecam ten sposob

Kocurek mialam sie zapytac , bo piszesz o tym Spa i , ze sie kapiesz , mnie kilka dziewczyn nastraszylo , ze nie mozna wogole , a mam chec polezec troszke w wannie :) kapiesz sie normalnie ?? oczywiscie wiem , ze nie we wrzacej wodzie , ale jaka temp. mniej wiecej ??
 
Wiolka, Lazurowe, Asionek - dzięki, kochane, za rady! Ja też tak czytałam, ale co 2 dni się przytulaliśmy przez wiele cykli (co prawda bez testów owu) i nic... A raz spróbujemy codziennie! :-D
 
asionek kochana mozesz sie kompac normalnie.... to chodzi o to zeby nie przesadzac z goracymi kompielami...poprostu woda nie moze byc za goraca....
mary sprobuj pomolestowac meza czesciej a noz widelec bedzie fasolcia
 
mary i bardzo dobrze, że codziennie :tak: ale dajcie czas armii na uzupełnienie szeregów do jutra rano bo owulka najpewniej wystąpi jutro wieczorem albo najpóźniej pojutrze rano :-)

asionek eee jak ktoś ma obawy to lepiej niech sie nie kąpie bo z tego stresu może cos spowodować ... a ja tam nie słucham takich bzdurek ;-) postępuję zgodnie z moimi intuicyjnymi potrzebami :)))) w kwestii diety też :-)
 
Ostatnia edycja:
mary i bardzo dobrze, że codziennie :tak: ale dajcie czas armii na uzupełnienie szeregów do jutra rano bo owulka najpewniej wystąpi jutro wieczorem albo najpóźniej pojutrze rano :-)

Kocurek - pomolestuję M. raz dziennie. :-D

mary tak czy siak kciukasy zacisniete ;) A kiedy bys testowala? Na kiedy masz termin @?

Lazurowe - z moją @ to nigdy nie wiadomo... Mam strasznie nieregularne cykle... :eek: Ale skoro jutro lub pojutrze owu, to termin @ za około 14 dni od owu. Więc teścik koło 20 marca najwcześniej chyba... Czy co innego radzicie?
 
reklama
mary no tez tak mysle, ze jak 14 dni po owulce to tescik powinnien juz cos pokazac. Ja swoj robilam 12 dni po

owulce i wyszedl pozytywny, a zreszta to ja od momentu owulki czulam juz w sobie, ze sie udalo. Jakos tak inaczej

sie czulam ;) Tobie tez zycze tego kochana! ;-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry