reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
pok ja tez wieczorem cos lekkiego wole, choc jak zjem cos z wocow albo warzyw i nic do tego to szybko glodna jestem, wiec nadal poszukuje idealnej dla mojego organizmu kolacji :) hmm to najwidoczniej tak pieknie opisujesz swoje dania:)
ja jutro szwajcary i suroweczka z surowego kalafiora pychotka, choc na ta chwile nie bardzo chce mi sie jesc
 
reklama
mama : bylam z synkiem w bawialni i po na spozywczych zakupach
a pozniej na skype z dziadkami :)
 
WIOLAAAA- mmm jaka pachnąca :))

JOS- no to super dzień zleciał :) Jak Polduś-wybawiony??

nasze już w łóżkach a ja ide rozwiesić pranie..
 
Dziewczyny to zeby skwitowac dzisiejszy zly dzien dodam ze maz dzwonil ze w pracy ukradli mu plecak z portfelem, kluczykami i dokumentami od auta, kluczami od mieszkania i bog wie z czym jeszcze $&^%$#%!^#%!#! Tyle powiem :-(
 
dziewczyny a jak tabelka z objawami? kiedy ja zobaczymy ?
gosien to nieciekawie
eh strasznie paskudny ten dzisiejszy dzien
 
Mama myslalam ze kapiel mi poprawi nastruj ale... Szalu nie ma... Luz jutro bedzie lepiej...
Co jutro pieczemy na tlusty czwartek?
 
Jak napisala POK : "Ja np. nawet nie bede probowac zrozumiec kobiet, ktore dzieci miec moga ale maja partnerow z beznadziejnym nasieniem... Nie wiem jak bym sie czula. Osobiscie w pewnym sensie (dziwacznym) ciesze sie, ze problem jest ze mna a nie z M."
Zapewne stwierdzicie, ze zle to odebralam, ale to brzmi, jakby wszystkie zaciazone mialy partnerow z beznadziejnym nasieniem. No nie wytrzymam. Czy wszystkie kobiety, ktore moga miec dzieci maja takich partnerow???????????????????????????
 
reklama
wiola ja robie pierwszy raz jakies paczki wiedenskie takie z dziurkaz ciasta parzonego, no i zobaczymy co to bedzie, faworki jak w styczniu zrobilam z podwojnej porcji ciasta to mi sie przejadly, i na nic innego jakos nie mam weny, a wy co dobrego planujecie
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry