reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej

O tak mamitka staranka w toku :-D

Gumisia,Serg trzymam kciuki ;-)

Co do opieki medycznej w UK to sa rozne opinie ja mam zdanie pol na pol...

Mam w przychodni dwoch lekarzy GP ktorym ufam,bo nie operaja sie tylko na leczeniu Paracetamolem i Ibuprofenem jak trzeba daja skierowanie na badania a w razie potrzeby przepisuja antybiotyki...a inni lekarze w mojej przychodni nie sa warci zachodu,biora kase tak naprawde za NIC :angry:

Cala ciaze mialam prowadzona profesjonalnie,duzo badan,pare razy robione USG,co jakis czas widywalam sie z lekarzem,nie tylko z polozna,nawet jak mialam zapalenie pecherza lezalam w szpitalu przez 4 dni...i mialam zapowiedziane ze przy nastepnej ciazy lekarz zrobi mi na samym poczatku Usg aby zobaczyc czy wszystko jest w porzadku a z lekarzem bede czesto sie widywac,wiec nie narzekam...

Ale jak poronilam potrakowano mnie bardzo zimno,ale to w innym szpitalu:-(

Wiec duzo zalezy od miejsca i ludzi na jakich sie trafi :tak:

Strasznie mi przykro z powodu poronienia i z powodu niewyrozumialych lekarzy niestty coraz czesciej mozna sie spotkac z takim podejsciem do pocjantki.....ehh
 
reklama
Moja bratowa rodziła oboje dzieci w UK i była zadowolona. Jednak faktycznie dostęp do badań prywatnych czyli bez skierowania jest trudny. Wszystko tam leczy GP.Chyba edyta ma racje wszystko zależy od tego na kogo się trafi, system nigdzie nie jest idealny.
 
Moja bratowa rodziła oboje dzieci w UK i była zadowolona. Jednak faktycznie dostęp do badań prywatnych czyli bez skierowania jest trudny. Wszystko tam leczy GP.Chyba edyta ma racje wszystko zależy od tego na kogo się trafi, system nigdzie nie jest idealny.

Ewula ty na dniach testujesz jak sie czujesz??? jakies obiawy????

Ja wole porod w UK niz w Polsce w koncu mam porownanie :-D
 
Ja to az sie boje, bo za miesiac przeprowadzamy sie do Londynu, no i tam bedzie wlasnie porod. Ehhh... Ciekawe co mnie spotka :-/
 
U mnie dzisiaj 7dc,maz niedlugo wraca z roboty bo 5marca:)czekam na test owulkowe i dzialamy;)

Ja to az sie boje, bo za miesiac przeprowadzamy sie do Londynu, no i tam bedzie wlasnie porod. Ehhh... Ciekawe co mnie spotka :-/

Wszystko zalezy od dobrej poloznej,naprawde to kwestia dobrego zorganizowania.Najlepiej poczytac na internecie ktore polozne sa dobre itd;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
edytko no właśnie ja chyba testować nie będę czuje że @ będzie. Gdyby nie to ze robiłam sobie w tym cyklu progestron i wiem ze owulki nie było to bym sie pewnie już nieźle nakręciła bo mnie jakoś tak inaczej cycolki bolą, ale lipa;-(. Czekam na @, a 11.03 mam wizytę w klinice leczenia niepłodności i rozpocznę stymulację CLO. Więc nie spoczniemy nim poczniem;-)

roxy pilnuj sie z postami bo sol ma nas na oku:-)
 
Nom, na necie bede musiala sobie cosik wylookac za wczasu. Ale na pewno polskiego gina bede chciala, a chyba w Londynie to nie ma z tym wiekszego problemu.
 
reklama
edytko no właśnie ja chyba testować nie będę czuje że @ będzie. Gdyby nie to ze robiłam sobie w tym cyklu progestron i wiem ze owulki nie było to bym sie pewnie już nieźle nakręciła bo mnie jakoś tak inaczej cycolki bolą, ale lipa;-(. Czekam na @, a 11.03 mam wizytę w klinice leczenia niepłodności i rozpocznę stymulację CLO. Więc nie spoczniemy nim poczniem;-)

roxy pilnuj sie z postami bo sol ma nas na oku:-)

yyy ze tak post pod postem tak??oka bede patrzec na to;)Ja uciekam sluchajcie bo tato przyjechal i zostanie na noc;)Jutro zajrze Pozdrawiam!:)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry