reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
edyta pamietam to, ze Ci sie wydluzysz poprzedni cykl strasznie. Bylam wtedy na biezaco na forum. Moze teraz bedzie lepiej. &&&&&&&&
 
MAGGY- kochana już niedługo utulisz swojego wyczekanego bąbelka!!
jestem z Tobą -wszystko będzie dobrze!

czeka Cię mega przygoda życia-będziesz mamą:tak::-):-)


dziękuje za ciepłe słowa:))


Zuza odebrana -byliśmy spacerkiem i zeszło ponad godzine...bo jeszcze plac zabaw-są koncertowo ubrudzeni:dry::sorry2:

 
Lazurowe ja bym chciala zeby cykl byl 34 dniowy,tak jak do tej pory...ale to sie okaze :dry:

Jutro dzieciaki do szkoly, musze wstawic jeszcze jedna pralke,dogotowac ryz do zupy ach a tak mi sie juz nie chce...poszlabym spac bo u nas jakos niewyraznie :-p
 
EDYTA- wiem o co Ci chodzi,ale mimo wszystko trzymam&&&

Wy o Natana staraliście sie 2 lata tak??i co w końcu pomogło?????
 
ale cichutko.

ja sie dziewczyny strasznie czuje. jeszcze od wczoraj mam dziwny kaszel.. i sie doczytalam w koncu (debilo zamiast w ulotke zerknac), ze taki kaszel i wymioty i inne zoladkowe przykrosci, ktore mnie spotkaly to ten piekielny progesteron. juz go dzis nie wezme. chrzanie to.
leze w lozku. nic dzis nie zrobilam. w glowie mi sie kreci. mdli mnie. jestem glodna a jak pomysle o jedzeniu to mi podchodzi zoladek do jezyka. kaszel jakis dziwny. nogi mam jakies niewygodne, w ogole nie moge sie ulozyc, lewa noga boli a ogolnie to tak sie czuje jakby mi nogi przeszkadzaly. Najwyrazniej hormony to nie dla mnie. szlag.
W normalnym kraju zadzwonilabym do gina ale oczywiscie gabinet juz zamkniety.
Do tego caly czas stan podgoraczkowy. Chyba sie zdrzemne... Ciekawe kto dzis obiad zrobi :(

sorki za nudzenie ale komu jak nie Wam?
 
pok kurcze to nie dobrze. Może stężenie tego progestronu jest zbyt duże. Duphaston tez ma swoje skutki uboczne ale nie az tak dramatyczne. Odstaw to skoro miałaś dziś łyknąć ostatnią dawkę to nic to nie zmieni. W ciągu 3-4 dni poziom hormonu drastycznie spadnie i powinna pojawić się @. Trzymaj się kochana
 
reklama
Sol wszystkieeego najlepszego !!! ;**
Serg 3mam kciuki i zycze ci tych II kreseczek ;*
Gumisia &&&&&&&&&&&&&&& ;-);-):-)






a co z Marcepankiem dalej cisza ? :-( martwie się ... :-(
Ale mam nadzieje ze u niej wszytsko ok ;-):-)


Oj Made trzymaj się cieplutko ;-) bedzie dobrze ;** ;-)


:-):-)
Mama
pozdrow Made ;* ;-):-)

Roxyewa ;-) hej ;-) tak mysle czu nie jesteś moją imienniczką ;-)
po niku śmię tak stwierdzić ;-) :-)

Maggy powodzenia ! ;* i zazdrosze Ci ze wkoncu bedziesz mogła przytulić synka ;** czekamy na foto ;-);-):-)

Ufff nadrobiłam ;-)
ja juz po skzole pojedzona ;-):-)

a i zapomniałam ise pochwalić ale ja zdolna jestem ;-):-)
4 z fizyyki ;-):-)

EDYta powodzenia ! ;** Uda się zobaczysz !;-)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry