reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Witam sie dzisiaj :)


Ja juz z pracy, zaraz zmykam na obiadek. A tym czasem trzymam &&&&&&&&&&&&&& za testujące i przesyłam ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ;-) Mam nadzieje ze wszystko u was dobrze, ale tyle napisalyscie ze nie nadrobie :)
 
Jos witaj kochana :)
Roxyewa hejka! Nie mialam jeszcze okazji przywitac sie z Toba :) Milusio, ze nas tu wiecej sie robi :)

Witam!
Dobrze ze nas coraz wiecej jeszcze lepiej jak przeciemy na ciazoweczki:)

roxyewa witaj na naszym wątku:-)

Witaski witaski:)

Oj dopiero z zakupow wrocilam...Troche wkurzylam sie bo nie moglam na meza fajnych spodni dostac wszytsko mlodziezowe z dziurami i cenkinkami hehehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
a ja czekam az sie synus obudzi i zmykamy do sklpeu musze spodnie polarkowe wyminiec... wrrrrrrrrrrrrr
a i listy wyslac!
 
ewula hejka! :) Ja juz bylam na pierwszej wizycie w zeszly poniedzialek, a gin mowi, ze tam jeszcze nic nie widzi :-/
Dal mi skierowania na badania, bo w Polsce mialam okazje za czesc nie placic, a teraz wrocilam do Niemiec i wybrac sie musze na kolejna wizyte. Dobrze, ze chociaz mam niedaleko mnie polskiego gina :tak: Moze teraz uda sie cosik ujrzec :)
SOL ma urodzinki? :) Wiec wszystkiego najlepszego dla Ciebie SOL !!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
roxy tak jestem z lublina a ja właśnie doczytałam ze ty mieszkasz w okolicy;) Jak będziesz miała jakieś lubelskie potrzeby ;-) jakiegoś gina czy innego lekarza czy w ogóle cokolwiek to pisz;)
 
Hej

O tak mamitka staranka w toku :-D

Gumisia,Serg trzymam kciuki ;-)

Co do opieki medycznej w UK to sa rozne opinie ja mam zdanie pol na pol...

Mam w przychodni dwoch lekarzy GP ktorym ufam,bo nie operaja sie tylko na leczeniu Paracetamolem i Ibuprofenem jak trzeba daja skierowanie na badania a w razie potrzeby przepisuja antybiotyki...a inni lekarze w mojej przychodni nie sa warci zachodu,biora kase tak naprawde za NIC :angry:

Cala ciaze mialam prowadzona profesjonalnie,duzo badan,pare razy robione USG,co jakis czas widywalam sie z lekarzem,nie tylko z polozna,nawet jak mialam zapalenie pecherza lezalam w szpitalu przez 4 dni...i mialam zapowiedziane ze przy nastepnej ciazy lekarz zrobi mi na samym poczatku Usg aby zobaczyc czy wszystko jest w porzadku a z lekarzem bede czesto sie widywac,wiec nie narzekam...

Ale jak poronilam potrakowano mnie bardzo zimno,ale to w innym szpitalu:-(

Wiec duzo zalezy od miejsca i ludzi na jakich sie trafi :tak:
 
roxy tak jestem z lublina a ja właśnie doczytałam ze ty mieszkasz w okolicy;) Jak będziesz miała jakieś lubelskie potrzeby ;-) jakiegoś gina czy innego lekarza czy w ogóle cokolwiek to pisz;)

Mam siostre na wieniawie a dokladnie na Godepskiego i czesto tam bywam to kiedys klikne i spota zrobimy:)do do gina to jezdze czasem do luxmedu do Ireneusza Haratyma:)Boski ginekolog:)
 
reklama
roxy : spodnie polarkowe sa moje :) taki cieplejszy polarkowy dresik na "po domu" hahaha
z rozmiarem dla synka trafiam bez porblemu :)
a moj synek jest z konca grudnia 2008 :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry