reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mamita szalona ty nasza... o tej godzinie i juz poszalec zdarzylas? :-)no to teraz plemnieczki prosze mnie slychac i podarzac w strone jajeczka a jajeczko prosze wposcic tam plemniczka i wszyscy beda zadowoleni. buziaczek
 
reklama
WIOLA- NO PODZIALAIŚMY...mnie tak glowa boli,ze nie wiem jak by to bylo wieczorem ;/
a tak dzieci przed bajką a my na gorze,zamknelismy sie na klucz..20 min i Tom zszedl na dól do nich..teraz już leżą w lóżkach,ja popijam herbatke z cytryną..

za godzine M jak milość i sie kladę:)

a Tobie przyjemności w dzialaniach:))))))))))))))))))kuś męża w mini ,kuś:))
 
Kobietki ja uciekam, bo zaraz mi glowe rozsadzi z bolu :wściekła/y::-(

Moze to od tego, ze przebywalam jakis czas w towarzystwie palacych...

Jutro bede. Dobrej nocki dziewczynki :*
 
Mamuś cel na pewno będzie :) Trzymam kciuki za chłopaczków no i ta herbatka mniam mniam! Aż mi literka h z klawiatury wyskoczyła!!

Wiolka a Tobie przyjemnego wieczorka!!!!!!

Lazurowe Ciebie też głowa boli? Kurcze mnie dziś nic nie bolało - ale coś czuję, że jutro do nas to ciśnienie przyjdzie, brrrrrr....

DOBRANOC KOCHANE!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
LIL- mam nadzieje..jutro mam gina i sie okaże po usg czy owulka bedzie i przede wszystkim jakie jest endo..

ale fajnie,ze Ci sie udalo:) a w jakie dni cyklu mialas dzialania ??śluz byl?? bo u mnie ze śluzem lipa;/
 
Mamuś właśnie w tym cyklu u mnie ze śluzem kiepsko było. Pierwszy cykl z castagnusem mnie zalewało i ból jajnika okropny - drugi cykl dość sucho, zero odczuć jajnikowych, jeszcze lekarz powiedział, że nie widzi, żeby owulka była - w ogóle skreśliłam ten cykl - więc nawet nie wiem kiedy się starałam - ale chyba co 2-3 dni - i to mąż mnie trochę przekonywał, bo ja mówiłam, że to nie ma sensu. Raz pamiętam zaraz po przytulankach zasnęłam i w ten sposób plemniczki całą noc miały czas. Ale nie wiem czy to wtedy było. Mi się wydaje, że nie ma znaczenia co ile się starasz - bo ja wszystkie metody wypróbowałam i jak nie miało wyjść to nie wyszło. Za Ciebie mocno mocno mocno mocno trzymam kciuki! Tak bym chciała, żeby Ci się udało!

Teraz już naprawdę uciekam. Buziaczki!
 
Ostatnia edycja:
reklama
rurka? ja na monitoring? ale po co?

młoda - dopiero na tym duzym zdjeciu widac co i jak :) sliczna psinka! fotek po fryzjerze niestety obejrzeć nie mogę, bo trzeba się zalogować do nk a ja swoje konto już dawno tam usunęłam.

mama - dzizys- a nie macie stresa, ze dzieciaki przyjdą?

a mieszkanie nie wiem czy sie nam spodoba, troche lokalizacja dupna. Kwestia najwazniejsza to, czy z chodnika przed domem do mieszkania mozna sie dostac bez ŻADNYCH schodów, ze względu na M. A tymczasem znalazlam przepikny dom do wynajecia po francuskiej stronie - piekny, odnowiony, zanormalne pieniadze ale kurka we Francji - niestety pozwolenie na pobyt w CH bym stracila, gdybysmy sie przeprowadzili do FR i tym samym wszelką nadzieję na znalezienie pracy kiedykolwiek. Ale jest tak przepiękny, ze slow brak: Prevessin Moens - a set on Flickr

buzi

sliczny domek ;) a mozna wiedziec ile sobie licza po czesci Fr za niego za miesiac ?? jak nie chcesz to nie pisz , albo na PW ;) ja mysle o przeprowadzce moze kiedys kolo granicy z CH i tak z ciekawosci chce porownac ceny ...


Kocurek sobie zdychał przez parę dni i zdycha nadal ..... :eek:

made jak mogłaś !!!!!! ??????
No ale w sumie to rozumiem trochę :-D

lil wiedziałam !!!!! :-):-):-)

gosiane i lazurowe ! ! ! ! ! ! ! :-):-):-):-)


mikusia :-(

Kocurek dobrze , ze juz jestes bo sie martwilysmy ....

jestem:-p
podzialane ,polezakowane niech ~~~~o ~~~~o~~~~o lecą do celu-jutro gin i sie okaże czy bedzie ten cel wogóle..

trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&& :)

Zobacz załącznik 327382

Troche niewyrazne, ale plusik jest ;)

super tescik ;)



i dla was wszystkich <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< i &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :)

dobranoc ;)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry