reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
hej
widze ze wiekszosc swietuje walentynki :)
a u nas walentynki jak w wieku 14 lat, zakaz seksu ahahahhaa i nawet brak kolacji przy swiecach
sluchajcie tego , zapakowalam prezent, malego odprawilam i wzielam sie za kolacje. wczesniej specjalnie poszlam na zakupy...
kolacja, przystawki w ksztalcie serc (nie mojej roboty oczywiscie, ale lciza sie checi hehehe), kolacja : owoce morza saint jacques cholerstwo oblesne !!!!
rybka, deser od cukiernika na "chlodno" plus ... najlepsze : ciasto mojej wlasnej roboty : JOGURTOWE W jakiej formie? no oczywiscie ze w SERCE!
wszystko gotowe na czas, tylko stos garow niepomytych w zlewie ale to szczegol. maz wchodzi do domu, zielony :
"za dlugo czekalam z urlopem o jednen pieprz**y dzien, w trakcie zebrania poszedlem do kibla i po raz pierwszy zwymiotowalem"
ja : bedziesz jadl?
on : wode tylko :)*
i tyle z naszej kolacji romantycznej hahahahhahahahaha :-)
bidulek juz spi, faktycznie ironie, zle sie pcozul w osttani dzien przed urlopem, normalnie moglby wziac wolny poniedzialek i by tego nie bylo, a tera zprzegiecie struny ze zmeczenia... musze go namowic zeby zdecydowal sie brac wakacje 3 razy w roku. choc i tak mamy postep bo po raz pierwszy wzial dwa razy w roku wlasnie teraz! ehhhh
zycie... ide konczyc walizke, ogarnac dom... jutro wyjezdzamy o 10
nie bedzie mnie tydzien, ale moze zajrze w locie

pok : domek sliczny i ten ogrod! kuchnia i lazienka : mielismy taki styl w naszym bylym mieszkaniu! uwielbiam !!!!
ale ty bys chciala sie na stale przeniesc do FR? czy stad dojezdzac do pracy do CH ????

mama : kochana usmialam sie :) ktoras z dziewczyn ci sie pytala czy nie boisz sie ze wejda dzieci... a tam cisza... zero odbioru. nasza mama juz byla na gorze z nogami w powietrzu :-D:-D:-D odp po czasie hahahahaha
no i te wasze mamby... ale znalezliscie sposob ! ;))))
 
Hej dziewczyny :)
mam problem :) pojde jutro do lekarza ale chcialam zapytac co wy o tym sądzicie:)
Więc mialam miec @ 10 lutego.. dzisiaj 14 i nic.. robilam test ale wyszedl negatywnie..
objawy mam od 10 takie jak na @.. bolą mnie piersi.. delikatne kłócie w brzuchu.. jak co miesiąc... co o tym sądzicie.. może wam tez sie cos takiego przydarzyło..? :)
 
jos - zerknij na mape gdzie jest genewa a gdzie francja. ta francja w okolicy jest bardziej szwajcarska niz francuska - zyje dzieki genewie :) stmtad M. mialby blizej do pracy niz teraz :)

u nas tez staranka byly. lezakowanie wlasnie koncze i ide spac. nie chce mi sie juz robic testu owu. Z reszta gin mowil, ze tak jak ciazowe moga dawac wynik falszywie negatywny i falszywie pozytywny.

rurka - ale ja wiem, z nie mam z owulacja problemow, wiec po co mi monitoring? spoko. Monitoring to mi pewnie gin zorganizuje przed IUI.

lil - ja dokladnie tak samo! pierwszy cykl z cast mokro a teraz drugi i susza beznadziejna. Gdyby nie szyjka to bym pojecia nie miała, że owu blisko.


do jutra laski. bede po 12 jak wroce z francuskiego.

a jeszcze mam techniczne, intymne wstydliwe pytanie. czy wam tez sperma wycieka szybko po? ja wystarczy, ze wstane i wszystko leci... albo kichne, zasmieje sie... i sie zastanawiam czy to normalne... wiem, ze glupie :)

bisou :)
 
pok : a no tak! tez mi cos dom na za bardzo odnowiony jak na francuskie warunki wygladal hahahahhaha
boze... blizej do pracy stamtad! ja bym sie nie zatsanawiala! oczywiscie jesli da sie jakos ominac kwestie stalego zameldowania czy jakos tak zrobic zebys ty nie stracila prawa pobytu.pracy w CH
nie wiem za bardzo jak to wyglada... no ale wyobrazam sobie ze taki dom w CH cenowo musi wygladac inaczej ;)

pok : to co piszesz to typowe po porodzie hihiihihhi uklrylas nam jakiegos bobasa ? :)
 
Ostatnia edycja:
Jos. Taki dom się w ch nie zdarza a jeśli to kosztuje dwa razy tyle ale po francuskiej stronie też sa raczej same rudery do wynajecia. Ceny się tak nie roznia, bo wiadomo, że ci z fr pracuja w genewie - no poza ttmi, ktorzy pracuja w cernue, dziwnie wyglaeaja i nie zarabiaja z reguly za dobrze.
Sorki za literowku ale pisze z telefonu...
Co do wyciekania - dzięki za pw. Porody zadnego nie mialam, wiec nie wiem... Moze ogolnie za slabe mam miesnie brzucha! Szczegolnie dolne miesnie :/ no gdybym nie lezala to bez szans by było. Ale jak leze i kichne albo jakoś niefortunnie przekrece to też się leje. Kurka. A jak było kiedys to nie mam pojecia, nie zwracalam uwagi - bralam tabletki :) no nic.

Zrobilam test owu - ciagle negatywny. Albo castagnus sprawil, że owu mialam bardzo wczesnie akbi bedzie pozno. Robie testy od ponad roku i jeszcze nie mialam zaobserwowanego cyklu bez owu... Hm. No ale kazdemu moze się zdarzyc. Mogk też być falszywie negatywny.

Dobranoc laseczki :)
 
hej kobietki- witam porannie
Libby -niestety za poznanie grupy krwi sie płaci-nawet nie wiem ile to u nas kosztuje-ale to są dodatkowe badania
3 mam kciuki za wczorajsze staranka, mam nadzieje ze kilka 'chłopaków' dotarło do celu;-)
śle fluidki~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
buziaki i ciepłego dzionka bo u mnie -8 rano było...
 
Hej Paulinka! U mnie też zimno niestety........Ale chociaż słonko świeci!

Jos ale miałaś Walentynki!!!!!! Ale przynajmniej coś przygotowałaś!!!! Ja nic nie zrobiłam, bo miałam balona serduszko i Maciuś gdzieś go wyniósł i nie mogłam znaleźć..............

Pok u mnie też tak się dzieje - leci wszystko szybko - chyba, że pupa szybko do góry idzie, no ale ile można świecę robić!!!!! Dobra jest pozycja od tyłu, bo wtedy tak szybko nie wylatuje - jakoś głębiej się zatrzymuje - no i leżenie na brzuchu jest niezłe, albo na plecach z poduszką pod pupą. Trzymam kciuki!!!!!!!!!!
 
reklama
witam sie przelotem...przy sniadanku i z kawą:)

dzieci w przedszkolu a ja zaraz maluje oko i jade do Poznania -do fryzjera a fryzjerem jest mężczyzna wiec pomalowane oko mile widziane-aahahahahaaha :))

PAULINA- witaj i dzieki za ~~~~~~
LIL- cześc slonko-ja tez nie raz zasypialam po przytulaniach,ale u mnie i to nie dziala...

ASIONEK- dzieki za &&&&&&&&&&&:)

POK- mi też leci dlatego leżakuje z podusią pod doopką-mam opracowany swój manewr-mąż czeka po..aż sie przygotuję i chyc na podusie i tak chociaż z 30 min..
tak wiec nie jesteś sama,ale jak nasze chlopaki mają takie ilości to wszystko sie nie zmieści -aahahahahahaa
a domek git :)

JOS- no to mąż cierpi biedaczek...mam nadzieje,ze szybko powstanie na nogi i wyjazd bedzie udany !!szybko wracaj :)


wita caly Gang Olsena :)))))
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry