reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
JEST FASOLKA !!!!!!
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Nie moge w to uwierzyc i ciagle gapie sie na tego + Ale snilo mi sie nad ranem, ze test byl pozytywny i ze moj Borys juz po calej rodzinie glosil szczesliwa wiadomosc ;)

Baaaardzo sie ciesze !!!!! ;):-):-)

Musze ochlonac kobietki, lece do mojego B. Zajrze niedlugo :tak::-):-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzien Doberek ;) dobry dobry :0
aż mi sie buzia uśmiechneła z samego rana;):-):-):-):-):-):-)


Przeczuwałam zeby dzisiaj nie isc do szkoły i prosze dobre wiadomości juz z samego rana;):-);-):tak:

Lazurowe widzisz kochana !!
GRATULUJE CI Z CAŁEGO SERDUSZKA
;*****:tak::tak::tak:


Kto zostanie moją WALENTYNKĄ ;)??:-);-)


Zaraz wracam ide z pieskiem ;)
 
Ostatnia edycja:
LAZUROWE- Ty szcześciaro-gratki!!!
niech dzidzia zdrowo rośnie:tak::tak::tak::tak::tak:

MLODA- cześć:)) a Ty dziś wagary ???;-)

MARY-BETH- milego dnia kochana i niech ta @ w koncu przyjdzie bo masz masakrycznie dluuugie cykle..

LAZUROWE- pisz tu w jakie dni cyklu dzialaliście,jakie masz objawy i wogóle wsio co pamiętasz-pomóż staraczkom:sorry::-p
 
O Mamitaa ;)
no wagary :p a ide połazić po sklepach moze sobie coś kupie ;)

He ale mam nowine ;) normalnie ide sobie z psem patrze a tam 10zl se leży :) heh ;)
no i jestem o dyche na plusie ;D :laugh2::happy::rofl2:
;)

Tymczasem mykam ;* ;-)
Bede później ;* ;-)
MIłego dnia;*
BAJ;) :-)
 
MLODA- no to Ci sie milusio dzień zacząl:))
rozsądnie wydaj tą kaske :)))

Tobie rowniez milego dnia..





i co???????????nie ma juz staraczek-wszystkie mają fasolki.................nie mam z kim pisać...........

to zmykam....
 
gratulacje lazurowa
to nie nazywa dostac fajny prezent na walentynki:-)
witam kobitki:-)
ej mamita a ja to co? nadal staraczka
poczytalam troche co sie dzialo wczoraj i.....:szok:
lil kochana gratulacje.... bedzie dobrze. skarbie duzo zdrowka dla ciebie i fasoleczki
gosiane po cichu juz gratulowalam wiec teraz glosno.... szczesliwej ciazy zycze i jak najmniej dolegliwosci

 
Ostatnia edycja:
mlodamamusia, Mamitka, Rurka, Wiolka dziekuje Wam kochane z calego serca :tak::-) Nie moge uwierzyc, ze za

pierwszym razem sie nam poszczescilo :-) Co do objawow to juz od kilku dni mialam bole w podbrzuszu co nie bylo dla

mnie normalne. Poza tym apetyt troszke wiekszy. Nic wiecej nie zauwazylam. Aaaaa, no i wczoraj to mialam

przeczucie, ze to jest to :):tak::-) Owulke mialam 13dc, bo bardzo bolal mnie lewy jajnik, a przytulanko bylo od 10dc i

1-2 dni po owulce. Hmm, mam nadzieje, ze pomoglam staraczkom, za ktore trzymam kciuki caly czas, zeby mogly

rowniez cieszyc sie tak jak ja dzisiaj :-) A do tego info, ze nie uzywalam zadnych testow owu i nawet tempki nie

mierzylam. Na zywiol poszlismy i mamy juz nasza upragniona fasolke :tak::-)

mlodamamusia18 ja bede Twoja walentynka, bo B. bedzie mogl spedzic dzis ze mna tylko pol dnia, a drugie pol

chyba pojade na zakupki... Obowiazki ma niestety... Pochwal sie potem co kupilas ladnego :-)
 
Ostatnia edycja:
Cześć LAZUROWE SZCZERE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja niestety... zobaczyłam jedną kreseczkę ;(

dalej jest temp podwyższona, dzisiaj 37,2 oj.... kurde tak bardzo byśmy chcieli ;( ; ( ;(

ale SZCZĘŚCIARA Z CIEBIE!!!!!!!!!!!!!!!!!! moje plany z prezencikeim dla męża poszły w LAS!!! ;(

śniło mi się że zobaczyłam na teście dwie kreski... wstałam przed 7 rano bo nie umiałam spać, poszłam siku iiii miałam stresa tak bardzo nei chciałam zobaczyć jednej kreski... ale niestety... ;( zobaczyłam...

nie tracę jeszcze nadziei, do póki nie przyjdzie miesiączka....

zazdroszczę Ci tego szczęśnia lazurowe tej pięknej niespodzianki od życia! tego że nie musisz patrzeć na termometr używać testów owu no i patrzeć na testy ciążowe z jedną krechą a do tego największego szczęścia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


lazurowe - zna tatuś już nowinę ??? jaka reakcja :) pochwal się:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
lazurowe : super nowina !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULACJE SZCZESCIARO !!!!!! jak zareagowal maz ????? :)

celina: tule! ale glowa do gory, nastepny cykl musi byc SI :) kazdy ma wyznaczony dla siebie czas, uda sie wszystkim - wiem to ! :-p

mama : ja jestem, dzielnie od pierwszej strony tego watku ;)
ale dzis z doskoku, duuuuzo rzeczy do zorbienia
musze wyczarowacc nianie na dzis wieczor i patrzac jaka to data zdziebko pozno sie do tego wzielam
oprocz tego mase ksero zrobic na miescie i wyslac dokumenty do ubezpieczalni przed wyjazdem, zapisac malego (pocztowo) do przedszkola, bo od miesiaca odwlekam to... az mi miejsc zabraknie...
no i posprzatac, poprasowac i na koncu : spakowac nasza trojke w jedna duza walizke :)
dopiero na sam koniec depilacje, pazurki i inne :) tak juz na wieczor :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry