reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
ok kochana ja na dzis was opuszczam będe w kontakcie jak będzie się coś działo w mojej sprawie :) trzymam za wszystkie kciuki :) pozdrawiam
 
rurka : 10 ty to wcale nie tak wczesniej :)
ja jak zaszlam w ciaze z malym to wg obliczen gina, ostatniej @ wielkosci dziecka + daty porodu wyszlo z emialam wczesniejsza owulacje i ze zaszlam ok. 8-9 dc :) moze 10 ty ale nie wiecej!

mlodamamusia : jedziemy na poludnie francji do tesciow
 
Doris ja mam 19lat i planowaliśmy dzidzie z moim partnerem a tez nie mamy lekko...

Asionek no kazda by taki poród chciała ;)
ale dam rade inne moje kolezanki w wieku 15 lat urodziły i dały rade i ja nie dam ? ;) czego sie nie robi dla SYNEczka ;):-):-)

jasne , ze damy rade :) wyjscia nie ma hehe

rurka : ktory dzien cyklu?

u nas tez leniwie, maz byl po poludniu na spacerze z malym, ja bylam zmeczona i sie kimnelam jakies 2,5h, wstalam ok. 18h30 i teraz bede czuwac do pozna !!!!
poza tym zaczynam obmyslac pakowanie, jakie ubrania dla nas, dla malego, pojutrze wyjezdzamy na 6 dni
nie lubie pakowania :///////////

ooo widze wakacje i to jeszcze w moich stronach :) super , zapraszam do nas :)



Lazurowe za jutro &&&&&&&&&&&&&&&&&



i dla reszty <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :)

dobranoc :)
 
dziewczynki ja jeszcze wroce do kosmetykow a slyszalyscie cos o marce lisap ? przystepne ceny maja i tez serie profesjonalne, hmm ale nie moge znalezc zadnych opinii
 
gumisia ja bardzo lubię kosmetyki do włosów z Biosilk. Mają znakomity jedwab do włosów, ale szampony i odżywki też są fajne :)

i moja fryzjerka ma super szampon i odżywkę do włosów: pachnie jak lody waniliowe, a włosy są po nich miękkie i błyszczące. Jak się do niej wybiorę to spytam o nazwę.
 
reklama
biosilk jest na moje wlosy za slaby :/ teraz mialam to tigi i zadowolona bylam ale powinno sie urozmaicac bo wlosy sie przyzwyczajaja i nie wiem co kupic :/
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry