reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ja nie znam tej firmy...

wisienka : dziex :)
asionek : my jednak dosc daleko od montpellier, raczej strony avignon, marsylia. a dokladniej zaraz kolo znanego village maussane les alpilles, zaraz obok sa tez znane beaux de provence. moze maz bedzie znal.
ale najzabawniejsze ze pogody ma nie byc! hahaha nie ma to jak fart ;)
mam nadzieje, ze kiedys sie wybierzemy blizej montpellier :) fajnie by bylo sie spotkac!!!!
 
reklama
Witam dziewczyny! Dziś testowałam, 26 dc. u mnie, więc wszystko może jeszcze się zdarzyć, ale mam dwie kreski. Trochę w to nie wierzę, bo przecież ten cykl miał być stracony. Cieszę się bardzo, ale jeszcze bardziej denerwuję, że ta radość znowu będzie tylko chwilowa. Trzymajcie kciuki kochane. I miłego dnia wszystkim! Trzymam kciuki za resztę testów!

Zobacz załącznik 326897
Gratulacje i trzymam kciuki żeby nie było nieprzyjemnych niespodzianek.:-)

Dzien dobry wszystkim :cool2:

lil_maja] GRATULACJE !

Ja powtorzylam moj tescik i sa dwie II :-):-):-) ale sie ciesze hihi
Tobie też gratuluję iżyczę szczęśliwych 9 m-cy:-)

Przepraszam, ale nie dam rady was nadrobić. Przeczytałam tylko kilka str:no:
Ja dziś ze strasznym bólem głowy.
Mąż zabrał nas dziś do restauracji na obiad walentynowy.
Wiecie co, ja tak bardzo pragnę tego kolejnego dziecka że mam już świra na tym punkcie i najgorsze że mąż, który dla mnie zdecydował się na dziecko najbardziej teraz na tym cierpi.:wściekła/y:
 
Rurka &&&&&& za staranka :-) tez mysle, ze owulka w 10dc to calkiem normalna rzecz, wiec dzialajcie :tak::-)
 
Wpadłam zyczyc dobranoc;*

Na dzien dzisiejszy za duzo wrażeń i nerwów :-(
Boze jak Ci faceci potrafią nas W****** ;(
przepraszam za słowa ale ja juz na prawde nie umie;(

Czasami mojego K. nienawidzę ale jeszcze bardziej kocham :-(
oh;:)-(

i czasami żałuje ze z nim jestem ;( :-(
ale to jak juz naprawde mnie wkurzy i rzuca przykrymi słowami ;(

Dobra dziewczyny tymczasem uciekam spać;*

Lazurowe ty juz tam wiesz czego Ci zycze z całego serduszka ;) :-) Zycze Ci takiego oo duzego + !!!! Rano daj szybko znać :)
ja moze coś koło 6.00 bede na BB ale to Ty napewno bedziesz jeszcze spała ;)

Ale to później poczytam dobre wieści ;)... 3mam KCIUKI !!;*** &&&&&

I wszystkim testującym jutro , po jutrze po po jutrze itp teez przesyłam &&&&&&&&& ;) :**


Oj ale nabazgrałam... :rofl2::-p

Uciekam bo zaraz to mnie normalnie rozwali na częsci pierwsze z tych nerwów ;(

KARALUCHY ( ; Ciotki kochane ;** Do jutra;*
 
Ostatnia edycja:
mlodamamusia18 nie denerwuj sie tak. Mnie moj B. tez wqurza czasem do nieprzytomnosci. Dzisiaj tez juz zdazyl, a za

chwile przyszedl spytac co chce jutro w prezencie: elegancki ciuszek czy zloty pierscionek? Hmm.... I mam dylemat

teraz ;) Ach ci faceci... slow brak... Postaram sie byc jak najwczesniej i wam przekazac co u mnie.

Tymczasem dobrej nocki kochane. Caluski :*
 
reklama
Cześć wszystkim!

Ja już na nogach, bo muszę złapać autobus do pracy o 6.50. :szok: Będę wczesniej, ale pierwszego dnia głupio by było się spóźnić! Ufff... Mam nadzieję, że dzień minie dobrze i... szybko!

Lazurowe Wybrzeże - dla Ciebie +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!!!

Mama - gdzie jesteś?

Kocurek, Mademoiselle - hello! Odezwijcie się!

Rurka, Mlodamamusia, Asionek, Gumisia, Gosiane, Jos i wszystkie babeczki - miłego dnia!!! :-)


U mnie tymczasem 41 dc!!! :szok: Ale piersi zaczęły mnie boleć, wiec jest nadzieja, ze @ w końcu przylezie...

OK, miłego dnia, ja zmykam!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry