reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
no ja jutro szybko się nie dowiem co z +lazurowej bo w szkole bede ;( :-( mam nadzieje ze duzo nie na szkrobiecie :p to szybko dojde do tego +

No oczywisćie + bedzie bo jak by inaczej ;)
 
Ostatnia edycja:
Rurka, Doris, mlodamamusia18 wielkie dzieki kochane :tak: Wiem, ze nie jestem sama.

celina2010 pewnie, ze Cie pamietam. Przeciez bylysmy umowione na walentynki :-D
 
Ostatnia edycja:
mlodamamusia18 stresika mam :tak: Ale licze sie z tym, ze moze nie wyjsc jeszcze, bo moze za wczesnie.

Wtedy to w piatek bym powtarzala.
 
Lazurowe gdybys ty mnie widziała jak ja robiłam test to ręce mi tak latały jak bym wypiła dzień prędzej ;)
a jak juz udało mi się opanowac emocje to nasiusiałam zrobiłam i patrze II grube krechy no i oczywiście w ryyk ;) :-):-)
Życze Ci tego samego kochana;)
Przesyłam ++++++++++++++++++++++++++++++
 
mlodamamusia18 ja to pamietam jak w zeszlym roku test zrobilam i wyszly II to tez trzesly mi sie bardzo rece i szok przezylam. Ja wiem, ze teraz tez tak bedzie i ze jak wyjdzie wynik pozytywny to zaraz sie rozplacze ze szczescia :tak::tak:
 
Lazurowe a płacz płacz ;) :-) ;-)
Ja test juz robiłam o 5 rano i tydzien po moich 18stych urodzinach ;) :-)
 
mlodamamusia18 pewnie, ze bede plakac jakby co, a co mi tam :-D Ja cos czuje, ze tez zbyt spokojnie nie bede mogla

spac o ile w ogole:tak:Bede ciagle na zegarek patrzec, ktora godzina, zeby juz tylko leciec sikac na testa :-D:-D
 
reklama
Lazurowe ja pół nocy nie spałam ino z boku na bok się wierciłam :p
i czekałam az mi zegarek zadzwoni i bede mogła isc siusiu ;)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry