reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Rurka moj K. też mówił ze najlepiej codziennie ;)
Ale wyszło na to ze co 2 dzień ;) i sie udało ;)
3mam kciuki ;) za staranka ;)



O a teraz bede tak sobie skoromna i pokaze wam moj brzuszek ;) :-)

Zobacz załącznik 327005

25tc i 2 dni ;):-)

trosze nie wyraźne bo ze starego telefonu ;P

sliczny brzusio :)


LiL a po obiedzie to wyglądam jak bym trojaczki nosiła ;) :-) no ale jeszcze 3 mc i po wszystkim ;) juz sie nie umie doczekać ;0

szybko zleci zobaczysz :)
 
reklama
Asionek no mam nadzieje ze szybko i chciałabym rodzić tak jak MAREN szybciutko ;):-)

A ty jak sie czujesz? ;)
 
Babeczki, życzę Wam miłego wieczoru i zmykam. Strasznie się już stresuję jutrzejszym pierwszym dniem w nowej pracy, wiec idę się zrelaksować... Buziaki!!!
 
doris jeżeli się zabezpieczaliście to raczej mało prawdopodobne żebyś była w ciąży, chyba, że coś poszło nie tak. 100% pewność daje tylko wstrzemięźliwość seksualna. Poczekaj do dnia spodziewanej @ i zrób test :)

MłodaM ja jestem :D
 
no tak :0 dzień spodziewanej minął wczoraj zawsze tak było po leczeniu 28 dc . POczekam kilka dni i teścić . W sumie nic nie poszło nie tak :( pozatym chyba za wczesnie by o tym myslec bo to było w 21 dc :) , chyba schizuje - to przez to ze ja chce baby a mąż nie :( ...
 
reklama
jeżeli spóźnia Ci się @ to zrób jutro rano test, a jeszcze lepiej betę w laboratorium i będziesz miała pewność :))
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry