reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
no prosze zagladam tu i czytam wspaniale wiesci...:-)
pysia gratulacje kochana
a ja sie pochwale ze zaczelismy starania:-) w tym miesiacu i tak nic z tego nie wyjdzie bo to juz 20dc ale ciesze sie ze w ogole zaczelismy
 
Ostatnia edycja:
pysia - napawaj się tym światłem, bo niebawem Kocurek będzie Divą :-D:-D:-D

Wiola - a co u Ciebie ? Jak Ci idzie odstawianie Iwonki od piersi ?
O! Doczytałam o staraniach - BRAWO ! No to zaglądaj częściej )))))
 
Ostatnia edycja:
Wiolka eh jak to cudnie ujęlaś :) wow brawo! fajowo, że zaczeliście staranka. Jak się udało męża przekonać? czy w końcu sam zrozumiał, że warto? :-) Same dobre wieści. Jak tam Iwusia?
made a kiedy mialaś ostatni okres? :p Eh już mam chwilami dość blasku reflektorów ale korzystam, bo później reflektory będą na kocurka, a potem Edytka, mama i jos
 
made problem w tym ze w ogole nie idzie..... brak mi konsekwencji ..jak slysze jej placz to odrazu wymiekam
pysia ze tak powiem moj M nie libi gadac woli robic .... no i zaczol robic:-)a jak go zapytalam co on zobil to zaczol sie smiac i mnie przytulil....ciesze sie jak dzicko ktore dostalo batonik
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie dziewczyny piątkowo/słonecznie!!!!!!
PYSIA - GWIAZDKO TY!!!!!!
SCISKAM MOCNO!!!!
CMOKAM!!!!
GRATULACJE!!!!!
STANDING OVATIONS!!!!!!!
:)

---------------------
nie przylazła ta@. miała być w środę jeśli co 24 dni.
albo dziś jeśli co 26 dni. bo to różnie bywa.
czekam.
i chciałabym, zeby już przyszła. jak ma przyjść.
jezu. jak juz nie przylazła w nocy to rano zapaliło się światło, że może???
i teraz znów rozczarowanie.
szlag by to...
 
reklama
pysia - każda zasługuje na pierwszoplanową rolę ;)))) To piękne uczucie, i życzę wszystkim Kobitkom aby wkrótce stanęły tu, w pełnym blasku jupiterów ! ;)))))
Ja miałam okres 23.12.2010 ... ot ! taki prezent pod choinkę :-/

Wiola - wiem co przeżywasz, ja zdecydowałam się mimo wszystko na metodę głuchej matki ;)))) jeden dzień i po krzyku..... Powodzenia Ci życzę ))))
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry