reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Cześć dziewczynki,ale naskrobałyście od wczoraj ledwo nadrobiłam.
Na początek gratulacje dla pysi!!!!ale super
młodam ,kocurek ale jazda:-D
Napiszcie coś o testach owulacyjnych które są najlepsze bo moje zawodziły albo nie wychodziły jak trzeba.
 
reklama
pysia - taki z pełnym zaangażowaniem to drugi cykl, a z testami pierwszy :-D A termin sprawdzałam z tej stronki, ale ustawiłam sobie długość cyklu tak, jak wypadała owulacja, mnie wypadała 10 stycznia, czyli cykl byłby 32 dniowy, też tak sprawdzałaś ?
 
Wchodzę zobaczyć co u Was słychać a tu takie wiadomości!!!!

PYSIA ogromne gratulacje kochana!!!! Cieszę się bardzo!!!!

A dla reszty staraczek przesyłam Groszkowe fludki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
bajtel owszem są, w takiej samej cenie chodzą :))) kup, naprawdę warto :) i dla pewności wczesniej zacznij testować :)
nikus dzięki Slonko za gratulacje :*
made tez sobie tak sprawdzałam... wtedy co owulka wypadla to cykl wypada 31dniowy i tak mi wyszło
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
bajtel a u nas jak było wesoło - parę nas babeczek testowalo owulacyjnie - haselko idziemy testować i już nas nie bylo
Sama frajda mówię Ci :D
A i cierpliwości od razu, bo na początku miałam doła że nie zobacze II krech czy coś w tym stajlu ale wyczekałam i się pokazały :) Powodzenia kochana
made eee coś mi nie pasi... to skoro mi test owu wyszedl 12d.c. to coś pokićkałam z tym terminem porodu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Pysia - gratulacje :-D Czekamy na Ciebie na wystaranych i czekam na dane do suwaczka :tak:
pok - królowa chwilowy break od BB sobie robi - pisała 22 stycznia na staraczkach o tym :tak:
pscółka, kocurek, lil, nika :-D

made - doczekam się danych do suwaczka???:crazy:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry