reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
mlodam : dopiero na spokojnie dozytalam posta - super wiesci :) tak trzymaj !!!! :)

pok : czesc mordko :) ja robilam tetsy owu i najpierw byly II ale jedna ciemna druga blada, pozniej II brodowe - tylko jeden dzien tak ciemne, wiec mysle ze to one przepowiadaly owu. no a pozniej 2 dni z rzedu tez II ale jasneijsze juz obydwie... tak to wygladalo, a co z tego wyjdzie to = ???????????? :))

aha bo tak w ogole to dzis po przebudzeniu temps. 36,7 wiec dochodzi do normy temperatury, coraz nizej
wiec ja sie na II juz nie nastawiam tylko mierze i obserwuje zeby udalo sie jak najszybciej :)

mamaus : poldek rozrabiaka zostanie ukochany jak wstanie. a ty ukochaj domino :) bawi sie? w ogole to od jakiego wieku juz co nie spal w dzien ????
 
BAJTEL--co sie dzieje ??testowanka beda na dniach wiec wszystkie trzymamy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za dziewczyny
za Pok za Kocurka i za Pysie
a za tydzień w weekend testuje ja,Josephine,Edyta i Asiulaka i Lilidelux

popiszesz troche to zapamietasz nasze nicki :tak:
 
mama no jest druga. nawet zdjecie zrobilam ale na zdjeciu jest bledsza niz w rzeczywistosci. To wystarczy, zeby byly dwie czy maja byc ciemne obie jak przy owu? sie gubie...

jos - dyskusja teraz jest o stosowaniu testow owu jako testow ciazowych :) nie wiem czy dobrze sie rozumiemy :-)

mama mi tchnela taka nadzieja, ze najchetniej bym sie teleportowała do soboty :)
 
JOS- ale Pok pytala o testy owu jak sie robi pod koniec cyklu jak wykrywają ciąże:)
Pok na wątku o objawach gdzie czasem zaglądam dziewczynie test owu nie wyszedl a ciążowy tak i potem piekna beta:))wiec jak Tobie sie pokazaly II krechy to nadzieja jest-przeciez wiadomo,ze nie masz teraz owuki :)))

ja mialam ciemne jak przy owulce.

EDYTA- szkoda z tymi paczkami ..
 
no tak ale owulka jest jak na tescie owu kreska testowa jest rownie ciemna jak kontrolna lub ciemniejsza niz kontrolna. same dwie krechy nic nie znacza jesli jedna jest blada przeciez, bo LH masz caly czas, chodzi tylko o wzrost. Wynik tego testu owu co zrobilam dzis nie jest pozytywny (nie ma dwoch jednokolorowych krech - kontrolna ciemna ale tesowa jasniejsza)

aaaa ok. czyli mialas ciemne jak przy owu. no to juz zapominam, ze na patyk sikalam dzis :)
 
Dzięki mama teraz juz jestem w domku i tez trzymam kciuki.
Ja jestem dopiero na początku cyklu więc długa droga przede mną .
 
mama, pok : OKI juz kumam to moze i ja zrobie jeden owu - akurat jeden taki biedny mi zostal, sam lezy w pudelku :)
tylko ze chyba jeszcze za wczesnie jest ...
 
POK to kiedyś Kocurek pisala,ze LH i Hcg mają podobne lańcuch molekularyn czy coś i dlatego pod koniec cyklu owulacyjny dziala jak ciążowy :))tak czy siak :)czekamy z nadzieją do soboty:)

BAJTEL- czyli Ty jesteś przed staraniami..no to intensywny czas przed Toba -ja jestem po dzialaniach i teraz relaksujące czekanie na wynik:-D:-D:-D:-D

JOS- nie,teraz nie rob ja robilam ten owulacyjny dzień po terminie @

kurcze musze poszperac czy mi nie zostal jakiś cholerka;-):-):-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
kocurek - dziękować :-D
mama - ano edytować jak nikt jeszcze nie odpisał ale nie usuwać jakby co :-)
pok - przeca ja tu zaglądam :-p:-D



A Emi właśnie przy cycu :-p Wczoraj na noc dostała herbatki rumiankowej a dzisiaj pruka na potęgę - a zeza robi przy tym strasznego, ale przynajmniej jej nie męczy tylko ładnie wychodzi :-p A teraz się śmieje do cyca :-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry