reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Kocurek to ładne masz tempki :))) a na allegro jest pełno rtęciowych do kupienia :-p:-p
Palma fajnie, że się zapisalaś - brawo!
 
reklama
Hej dziewczyny!
Slędze co jakiś czas Wasz wątek, ale rzadko mam możliwość żeby się udzielić. Przynajmiej ostatnio.

Kocurek- świetna tempka, trzymam wciąż kciuki :-) Kiedy testujesz?
pysia- za Ciebie też trzymam :-) Wszystko masz już zaliczone?
Mama- co tam słychać nowego w Pniu?;-)
Naga- ciesze się, że zdobyłaś się taki krok żeby zapisać się do kliniki. Super:-)

A na mnie dziwnie działa ten Castagnus, jestem już po owulce, dziś mam 19 dc a jajniki napieprzają jak dzikie:eek:
 
Hej kobietki teścik zakupiony poczekam do rana jutro to będzie 4 dzień jak @ się spóźnia
 
kala jeszcze nie wszystko zaliczone, jeszcze przede mną kilka egzaminow
Dziękuję za kciukasy
Co tam u Ciebie?;-);-)
 
pysia-kiedy będziesz testować? na kiedy masz termin @?
U mnie ok, nie nastawiam sie na ten cykl bo przy wysokiej prolaktynie chyba małe jest prawdopodobieństwo, żeby zaciążyć.
Widze, że kilka nowych staraczek się pojawiło :-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry