reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mama zapytalam bo watpilam w to ze przy kazdej wizycie na forum chcialoby ci sie otwierac nowa stronke z emotikonami, kopiowac jakies kody itp.;-):sorry2:
MUSIA- NO WLASNIE TAK ROBIE-WCHODZE NA INNA STR.KOPIUJE KOD I WKLEJAM NA BB...niestety tylko tak Tomi mogl zainstalowac bo to laptop sluzbowy i jakies blokady tu sa czy cos..

KALA- wiosna coraz bliżej -jakoś sie umówimy:) a chodzisz do tego mojego gina czy od innego dostalś skierowanie ??

ja Zuze mialam kleszczowo-utknela z polową buzki za zewnątrz bo byla 2 razy owinieta pepowiną i tez miala pazurki sine ,ale dostala 10 ptn.
 
reklama
kala no pewnie najwazniejsze ze beda cos robic i ze pomoga ci w walce o dzidzie. bedzie dobrze.
a u mnie ok... wczorajszy nerw mi minol ale na staranka w tym cyklu nie licze, w kolejnym pewnie tez nie...
to mialas jeszcze gorzej niz ja.... wielkie szczeszcie ze nasze dzieciaczki urodzily sie zdrowe i sa teraz z nami.
kocurku 7 to nie tak zle... a w irlandii nie oceniaja w ogole w skali apgara i nie wiem ile mala by miala punktow.
oj kocurku moj blad 9 mialo byc:-)
 
Ostatnia edycja:
Spadam z pracy ... musia, mama, kala, wiola - proszę za dużo nie pisać! ;-)

wiolu kochana! to kali dzieciaczek miał 7....

a wiecie.... miałam być racjonalna.... ale tak mi jakoś takoś... dziwnie się czuję od paru dni... tak jakby zgagowato... eeeeeeeeeee ale ja głupoty plotę!! :-D
Kto ma objawy przed ewentualną implantacją hehe...
 
Ostatnia edycja:
czesc :-)

Wróćiłam z apteki, dokupiłam testów, no tym razem muszą straczyc ... !!! ;-) Testuje za 30 min ...
Coś tu o porodach piszecie, mi ten temat jest obcy jak narazie ...
 
Kocur to dobrze ze tylko 1 odjeli ;-)
mama ahaa, ja mam zainstalowane te co bunia miala, ale one nie dzialaja nigdzie indziej jak tylko na explolerze, a ja mam google chrome. No tez sa fajne, ale nie chce mi sie z innej stronki kopiowac kodow... wiem, len ze mnie :sorry2:

palma hej ;))) w takim razie cala armia &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& dla ciebie i napisz jak zatestujesz:tak:
 
Kocurku- miłego weekendu :-)

Wiolka- ja też za Ciebie trzymam kciuki :-)I oby mąż przełamał opór ;-) Faceci są niestety wygodni...:dry:

mama-nie, u Twojego byłam raz, bo mam za daleko :-( Trzeba mu przyznać, że jest dobrym ginem. Teraz wróciłam na "stare śmieci"
 
KALA- a do jakiego szpitala Cie kladzie ??na Polna,do Raszei,Lutycka czy na Jarachowskiego??mam nadzieje,ze wyniki beda si :)

MUSIA- ja dzialam na mozilla firefox

KOCUREK- postaramy sie za duzo nie pisac

PALEMKA- witaj kochana- no to &&&&&&&&&&& za II na owulacyjnym!!
 
mama Adrian ma Firefoxa i na mnie krzyczy ze najlepszy, ale Operze (tez mialam ) jest tak ze masz na startowej kilka okienek ze stronami ktore sobie wpiszesz, klikasz i juz ci na to przechodzi. W google chrome jest podobnie tylko automatycznie ci zapisuje te, na ktore najczesciej wchodzisz. Dla mnie to wygodne, ale co kto lubi ;-)
 
reklama
ah ............ gdyby tak dwie krechy na ciążowym kiedyś zobaczyć , to by było miłe ........... :tak: buuuuuuuuuuuuuu
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry