reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
WIOLKA- no pamietam jak pisalaś -wspolczuję i tulę [FONT=&quot]
a055.gif
[/FONT]

MUSIA- Tom mi zainstalowal,ale jak i skąd to nie wiem bo ja ciemna masa komputerowa..

KOCUREK- a Twoj synek jaki byl przy urodzeniu duży??
 
reklama
Ja się żegnam Laseczki.

Zaraz kończę pracę i zmykam do łóżeczka. W weekend będę w szkole więc nie wiem jak to będzie z odzywaniem się, bo będę miała tylko komórkę a z tym ciężko bo powoli ładuje. Trzymam &&&&&&&&&&& za te co się będą starać i odezwę się najpóźniej w poniedziałek.
 
mama- tak, gin mnie skierował bo ostatnio mam nieregularne cykle i skąpą @. A co tam u Ciebie? Może kiedyś rzeczywiście wpadne,ale raczej na kawkę z cynamonem albo kubek kakao ;-)
 
mama mój maluszek miał 3750 i 54cm ... ale ja jestem wąska w biodrach i noszę rozmiar36 i w ogóle, i lekarz mnie martwił, że mogę mieć problemy, ale nie miałam :-) Niestety za ten siny kolor mojemu dziecku odjęli w skali Apgar :(
 
kala ale widze ze mino szpitala i gadac usmiech jest?
kiedys jak gadalam ze szwagierka i stwierdzila ze nie wiem tak naprawde co to porod bo w ostatniej fazie dostalam znieczulenie( 2h przed porodem)to myslalm ze ja zabije i maz musial mnie wyprowadzic bo bym ja zakrakala. sama rodzila jedna corcie 6 h a druga 4 , jakbym tyle rodzila to by mi znieczulenie nie bylo potrzebne
 
wiolka-tak, przecież nie ide na ścięcie głowy ;-)j ak Twój nastrój?
Ja też miałam ciężki poród zakończony kleszczowym, Adaś dostał 7pkt i musiał leżeć w inkubaturze. Za długo zwlekali i dobrze, że tak się to zakończyło a nie inaczej.
 
reklama
musia Słyszałam jak dyskutowali, czy odjąć misiaczkowi 1 czy 2 za kolor - ostatecznie jednak, ponieważ szybciutko doszedł do siebie to zabrali mu tylko 1 - dostał w sumie 9 :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry