reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Wow. Dziewczyny nawet nie spodziewalam sie tak przerazajacych cen spodni ciazowych. Normalnie bankructwo. Nie kupie. Mam nadzieje, ze zaraz cieplej bedzie. Ide po majtki jakies. MUSIA czesc :-)
 
reklama
MUSIA- nic nie podejrzewaj tylko pisz-wszystko jest si-ide [FONT=&quot]
e010.gif
[/FONT] bo mnie wolają..kurka siwa-zmywarka nam sie popsuka-ciągnie wode a nie pierze...;/ [FONT=&quot]
a096.gif
[/FONT]
 
o musia witaj:-p
a juz wam opowiadalam ile godzin rodzial i... az mnie ciarki przeszly. do szpitala pojechalam ze skurczami co 4 minuty i zero rozwarcia. rozwarcie zaczelam mniec jak mialam skurcze co 1 minute.od skurczy co 4 minuty do porodu minelo 28h :wściekła/y:. cesatki nie mialam bo stwierdzili ze dam sobie rade... mala urodzila sie z zielonymi wodami i sinymi roczkami i nozkami:no:.
 
mama skad masz takie fajowe emotki? ;-)

Wiolka:szok: ja czasem nie moge uwierzyc w glupote lekarzy...:no:
 
joj wiolu a mój (wcale nie taki "mały") urodził się raz dwa ale niestety fioletowy cały - chyba za duży był dla mnie i okrutnie ściśnięty...
 
Hej!:-)
Ufff, ale produkcja, za Wami nądążyć czasem graniczy z cudem ;-)

maju- zażyj jakiś antybiotyk, żeby pozbyc się tego choróbstwa. Może skonsultuj się z lekarzem w tej sprawie?

Kocurek- fajne plany na weekend:-) I fajnie Tobie dzień minął w pracy.

wiola- witaj, miałaś ciężki poród, tyle godzin...masakra:szok:

mama- wpraszam się na naleśniki, a z tego co wiem mam blisko do Ciebie;-)

Sol- dziewczynki masz fantastyczne i ja zapisuje się na kołyskę :-p;-)

pysia- jak egzamin?

musia- witaj!:-)

Weekend spędze w szpitalu, będe mieć robione badania hormonalne i takie tam różne;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry