reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
pysia - dawaj fona, to Ci będziemy podpowiadać ))))) jeszcze tylko temat podaj, podzielimy się rozdziałami )))
 
Dzieki dzieczyny.
Made nie wiem czy zmienic, ale chce sie skonsultoac z innym. Nadal nie wiem co sie dzieje z drugim bobaskiem.. i czy napeno szystko jest ok z tym, ktory zyje.
Zizi mialy byc bliznieta.. we wtorek dowiedziam sie, ze bedzie jedno. Przez to boje sie czy napewno jest z dzidzia ok.


Zmykam. Jeszcze raz dziekuje :)
 
Mlodam dobrze będzie!!

Libby no brzuszek cudny....

Kala czytaj, ale jak smutne to odkładaj! Mamy być wesołe no nie?? :)))) A termin @ na około 20 styczeń - ale czuję, że lada dzień zacznie się plamienie...Chyba, że castagnus coś pomoże na te plamienia....OBY!!!!!!

Kocurku
no problem cery u chłopaka to rzeczywiście niełatwa sprawa....Chyba tylko dermatolog zostaje, choć wiem, że to nie zawsze pomaga...Współczuję i trzymam kciuki, żeby szybko wyrósł z tego!!!!!!!!

Pysia trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!

Powoli mówię DOBARNOC i lecę na serial!
 
Ostatnia edycja:
MLODAM aaa dzieki kochana. ciesze sie, ze malenstwo juz tyle mierzy. oby ciaza przebiegala bez problemow
LIBBY LOL jaki brzuchol. Fajny.
MADE WEZ bo jeszcze Wam podam ten telefon heh. Mam jeszcze ksiazke dokonczyc czytac no nie :( tego juz za wiele...
KOCUREK eh ten tradzik to okropienstwo... nic nie pomaga?
 
Libby - zobaczysz po wizycie, a tym czasem myśl pozytywnie, to naprawdę bardzo ważne, same serdeczności dla Ciebie :)

Kala - możesz powiedzieć coś więcej o tej książce? np. kto jest autorem i jaki to gatunek ? Przeczytałabym coś, bo już powoli kończę Baltazara, a na oku żadnej nowej pozycji.....

Kocurek - ja to przeszłam z trądzikiem piekło, nigdy nie miałam na twarzy, ale na plecach i ramionach setki, w związku z tym nie uczęszczałam na lekcje basenu, nie rozbierałąm się na plaży, a właściwie to nawet kostiumu nie miałam, bo i po co ?! Próbowałam wszystkiego, pomógł mi lek - Roacutan - wiem, ze jest już wycofany, ale może są jakieś zamienniki, dowiedz się. Dla młodego człowieka to bardzo istotne by wyglądać ładnie.
 
Ostatnia edycja:
pysia- z czego masz egzamin? lepiej się wyśpij, żeby być wypoczętą.

maju- jaki serial? dobranoc kochana :-)

made- książka Terakowskiej, o małżeństwie które miało całe życie zaplanowane wraz z datą poczęcia upragnionego dziecka, całe ich życie przebiegało idealnie do czasu kiedy urodziła sie córeczka z zespołem downa...Mam kilka ciekawych pozycji, które mam zamiar poczytać, jak chcesz to napisze Tobie :-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry