reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
made :-) powalilas mnie:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
mlodam masz racje musze go wpusci na chwile:-)
pysia pamietaj ze trzymam &&&&&&&&za jutrzejszy dzien
slodkich snow kochane i do jutra
 
reklama
WIOLKA hehe oj nadrabiania jest. moze rano nie az tak duzo jak w ciagu dnia ale zawsze cos
KALA witaj
MLODAM tak, jutro ide na stracenie i to ustnie. nie wiem jak to bedzie
 
Hej. Ja tylko na chwilunke teraz. Moze pozniej jeszcze wpadne.
Gratuluje wystaranej staraczce bobaska!!
Umowilam sie wstepnie prywatnie we wtorek do gina. Podobno jakis superasny na Slasku. Po cenie wizyty mniemam, ze musi byc takowym.... 150 zl.
Wrzucam zdjecie mojego brzuchola z wczoraj.
 
Wiola - kolorowych dla Ciebie, i uściskaj córeczkę ))))

Kocurku - tak powinno być! )))) rozpieszczać, idealizować, bo dzieci tak szybko rosną ....

Libby - zgrabniutki, a jak Ty się czujesz ? lepiej już? a z ty lekarzem to dobrze, warto się skonsultować z kimś innym, ja w ciąży w szóstym miesiącu zmieniłam lekarza, i bardzo się z tego cieszę. Będzie dobrze ))))
 
Ostatnia edycja:
Madem to też masz niedługo imprezę!!! Super :)))

Pysia a co się jutro dzieje???

Hej Kala kochana :))) Wybrałaś jakieś książki??? Postaram się nie załamywać :)))

Kocurku a Twój synuś pewnie już nie bardzo chce się przytulać??? Wiem, że kiedyś czeka mnie to samo, dlatego ściskam póki mogę :) Kocurku ale jeszcze wszystko przed Tobą :)))

Młodam jeszcze raz buziaki i gratuluję super fasolki!!!!

Hej Wiolka - mam nadzieję, że Twój mąż jeszcze zmieni zdanie do dni płodnych - a to normalne, że się boi - znajdziesz na niego jakiś sposób. Trzymam kciuki!!!!!!!
 
libby- co za cudowny brzuszek :-) ech, rozmarzyłam się :-)

pysia- trzymam kciuki za egzamin :-) Będzie dobrze, zobaczysz. Z czego masz egzamin?

made- właśnie, czas tak szybko ucieka...szkoda, że czasem nie da się go choć na chwilę zatrzymać...

maju- tak, wypożyczyłam sobie w sam raz trafiłam z tematami- o dzieciach :-) Niestety są smutne z tego co wiem, ale min. "Poczwarka" jest tak zachwalana że postanowiłam ja przeczytać. Na kiedy masz termin @?
 
Ostatnia edycja:
hehe lili on teraz taki wysoki i żylasty jakiś się porobił ten mój syn, a pryszczaty od paru lat, że hoho! Oj mamy z tym spooory problem :(

libby CUDNY brzuszek do pozazdroszczenia! :))))))

pysia nie łam się!!!!!
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry