reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Gwiazdeczko będzie dobrze! Wracaj do nas.

Laski was nadrobić to jakaś masakra. Idę się położyć, bo chyba migrenę łapie.
 
reklama
młodam - bardzo, bardzo się cieszę !!!!! Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze :))))))
aaa.... no to szybko instaluj suwaczek :))) będziemy obserwować jak fasolka pięknie rośnie ))
 
krolowo siadaj z nami, zapijamy smutki, opijamy dzidziusia - taka impra a Ty uciekasz???? ;-)

mlodam Ty w ciążyyyy???? Dlaczego ja się dopiero teraz dowiaduję?????????? O raaany :)))))))))))))
 
Sol - staram sie bardzo z postami pod postami ale nie zawsze wychodzi ;-)

laski ja sie zegnam powolutku. chlop mi jeszcze z pracy nie wrocil.. najwczesniej za 40min bedzie. Masakra jakas. Oznacza to, ze bedzie padniety i nie bedziemy dzis sie juz przytulac.
kolacja gotowa czeka - ostatecznie bliny z roznosciami, z mozzarella, kozim serkiem, pesto, pasta z baklazanow na ostro itd. :) plus troche salaty z papryka i szpinak usmażony. Pozbylam sie w ten sposob pieknie roznych resztek z lodowki. Jutro znow czas na duze zakupy, musze sobie przed snem powymyslac co tym razem pysznego zrobic. Cos czuje, ze bedzie hindusko-chinsko w przyszlym tygodniu. No i jeszcze od dawna mam ochote na poledwice z boczkiem.

sciskam Was mocno. Pewnie jeszcze zerkne tu na chwile ale generalnie do juterka!


MLODAM - GRATULACJE!!! rzeczywiscie zrob suwaczek, bo sie jeszcze kilka razy tak zaskoczymy ;-)
 
młodam u mnie w miare dobrze... dziś nawet sie wyspałam bo w południe z Alą poszłam spać i 2 godziny spałam, po za tym to brzuch wielki wiec już naprawde ciązy i kręgosłup boli... do tego siku co 15-20 min. Skurcze... nie, raczej nie mam, czasem jakis słaby i niebolesny sie pojawi... ciekawe czy urodze w terminie czy znowu poród będzie wywoływany... a napisz jak u Ciebie po wizycie... ja mam jutro swoja...
 
Kochane ja dziś na króciutko - tylko troszkę nadrobiłam..

Gwiazdeczko
tak mi przykro.........Mocno tulę!!!!!

Zapmarta gratulacje!!!!!!! 13 stycznia to super termin - mój Maciuś to 15 stycznia i aż się wzruszyłam!!!!! Już 2 lata minęły!!

Mlodam
ale się cieszę!!! Ściskam i w takim dobrym humorze do końca ciąży już zostań!!!!! :))

Staraczki moje kochane - spokoju ducha życzę - u mnie robi się nerwowo, raz śmiech raz płacz...Byle do końca cyklu jakoś wytrzymać, a potem niech się wszystko zacznie od nowa kręcić....BUZIAKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Pok - spokojnej nocy ))) a z tymi pysznościami to mogłaś poczekać, wiesz? jak nic ruszam na podbój lodówki :)))))

maran - ja Ci powiem skromnie, że 8 luty to najlepszy dzień w roku ))))) bo są moje urodziny, a może i Majeczki będą ? ;))))) Pozdrawiam

lil - oj te humorki, ale to może zwiastuny czegoś miłego, co?
 
maran pisałam stronkę wcześniej, na te chwilę wsio OK :-) z czego jestem niezmiernie szczęśliwa, serduszko pika, dzidzia ma 3 cm :-)
no to miło że sobie odpoczełaś w ciągu dnia.współczuje bólu kręgosłupa. no to chyba będziesz trzecia z nas co? czy Sorbek ma wcześniej termin? bo jakos sie zamotałam.
a na marginesie masz termin w dzień urodzin mojego K :-)
 
reklama
Madem boję się, że jak przyjdzie @ to będę całkiem zrezygnowana i nie wiem co dalej - ale póki co Maciuś dziś zrobił pierwszy raz siusiu na kibelek, a w sobotę świętujemy jego drugie urodzinki - więc mam o czym miłym myśleć :)))) BUZIAKI!!!!!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry