reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam drogie staraczki:-), ja dziś na urlopiku, mój szkrab ma drzemkę, biedny wykończył się bieganiem na śniegu:-).
trzymam kciuki Mamo&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&, żebyś niedługo miała w salonie całą górę grzechotek, zabawek i innych dziecięcych szparagałów;-), a dla reszty przesyłam pozytywne wibracje z mojego brzuszka:-) (próbowałam fluidki ale coś mi się klawisz na laptopie przyciął), pozdrawiam
 
reklama
Hej dziewczynki. Wpadłąm się tylko przywitac. Zaraz mam gości. Buziaki kochane!!

Mama &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za Ciebie.
 
Ewcia ja mam nadzieję, że w końcu się doczekam tych II krech na ciążowym... bo tak to śluz u mnie spotkać to ciężko... wczoraj się pojawił ale bialy, więc odpada... no jedynie to kłucie non stop
Mama nu Domiś na pewno miał radochę jak go mama z tatą odebrali ;-);-);-);-) Nu już wiem, że 1 tabletkę ale jak myślisz - lepiej do lekarza iść w razie nieudanego cyklu czy spróbować z tymi tabletkami?
 
Witam ponownie:-)
Dziewczyny, wiecie może co mogą oznaczać skąpe @ i bóle @? Trochę jestem zmartwiona tym faktem, bo od jakiegoś czas wszystko mi się rozregulowało. Właśnie wtedy, kiedy zaczelismy myśleć o staraniu.

Jakie plany na weekend?:happy2:
 
kala hmmm niestety ale jakbym chciała pomoc to i tak nie umiem...
Planów na weekend brak - dom, dom, dom :] i leniuchowanie z mężem + staranek ciąg dalszy :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
A u Ciebie? Jak popołudnie mija? :0
 
pysia- całkiem przyjeeeeemny weekend się u Ciebie zapowiada:-) i staranka...:-p
popołudnie miłe mimo, że w pracy, ale jutro weekend na szczęście:-)

Kocurku- co tam u Ciebie? :-)
 
Witam z domku :)) Jak ja nie znoszę tego zimna!!! :(((((((
kala hej!! wiesz co, mi też się wszystko rozregulowało chyba... albo zawsze tak miałam tylko teraz liczę, testuję, mierzę i widzę, że mi program nie chodzi równo z zegarkiem.... ale to chyba tak jest, nie???? w końcu nie jesteśmy robotami :))) jeśli jestes pod kontrolą to chyba nie ma się czym przejmować...
 
Kocurku- no właśnie, wcześniej nie zwracałam uwagi na to czy tamto, może dlatego teraz inaczej to wszystko widze? Może z wiekiem wszystko się też zmienia? W końcu nie jestem już 20 latką ;-) Coś jednak jest na rzeczy z tym rozregulowaniem cykli odkąd zaczeły się starania i to nie tylko w moim przypadku. Kwestia psychiki?
Który dziś dzień u Ciebie? Jak starania? :-)
 
reklama
Kocur testy owulacyjne robisz? :)
Kala - eh dasz radę kochana/ A ile Ci jeszcze pozostalo do końca pracy? :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry