reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
KALA mam nieregularne tzn nie jest najgorzej ale po anty cos sie wyregulowac nie moga a na necie czytalam, ze w odczuciu ginow nieregularny cykl to 10dni roznicy. tak czy siak przy moich 27-30 nie moge wycelowac chyba w owu, a sluzu to nie ma zadnego. tylko jajnik prawy czuje. i tyle. tez czytalam ze po nim zachodza w ciaze wiec jak sie nie uda to sprobuje z tymi tabletkami
MAMA A z naszego forum czasem maryla nie zaszla lykajac te tablety?
 
reklama
pysia-myśle, że w takim razie powinien Ci pomóc :-) Oby nie tylko w wyregulowaniu cyklów:tak:

Maran- jak się czujesz? Termin już się zbliża, niedługo będziesz malutką przytulać :-) Też chce Maję :-)
 
Witam się:)))
Mam jeszcze chwilke to moge popisac:)
Patryk spi, Adrian przygotowuje kolacje a ja na bb siedze.

Jak zyjecie?

mama &&&& zeby @ nie przyszla i zebys zostala wrzesnioweczka;-)

za inne testujace tez duzo &&&&&&&&&&&&&&& i ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~:tak:~

josephine mam nadzieje ze spelni ci sie wymarzony luty 2012 a nawet wczesniej;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nie nikt mi nie przepisywal casta, poczytalam w necie kiedys wlasnie duzo pozytywow i dlatego zaczelam brac. Po 3 miesiacach kuracji mialo byc 3 cykle przerwy, a ja zaniedbalam i nie lykalam dalej... no ale zaczelam i juz czuje, ze dziala :-D
 
Witajcie znowu :-)
Wygoniłam gości z domu wreszcie :-D No bo kurczę tylko jedną michę mojej sałatki zjedli :szok: A ja się martwiłam, że za mało będzie... :-)
Co to ja miałam napisać.....
Aha..no właśnie bo u mnie to tego śluzu bardzo mało przeważnie, a dzisiaj o dziwo 7dc i jakoś tak dziwnie mokro :eek: Myślałam może żeby sobie tak zatestować zatem....... :confused:
 
Ostatnia edycja:
Czytam Wasze wpisy i czuję się kosmita. Ja też chce juz produkowac maleństwo. My chcemy mieć sierpniowe. A ciąża w 2012 wieć będziemy próbować pod koniec roku dopiero. Jeszcze tak długo :-( Ale ciesze się juz na ostatnią tabletkę :-)
 
Cześć gwiazdeczko no to zatestuję, a co będę sobie żałować :-)

O witaj :-) san mówisz o ostatniej anty???
 
Ostatnia edycja:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry