reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dzięki Dziewczyny za miłe przywitanie :) Haniamm2 - zmiana stanu cywilnego to rzeczywiście super uczucie, choć po 10 latach związku chyba nie jest to już tak wielka zmiana...:) Cóż mogę napisać o sobie - jestem z Wrocławia, po studiach otworzyłam swoją mała firmę i obecnie pracuję na własny rachunek. Do tej pory nie interesowałam się tematem ciąży, więc właściwie nie mam w tej kwestii zbyt dużej wiedzy.
Od 2 miesięcy łykam folik, zrobiłam podstawowe badania i tyle... Chyba, że Wy Dziewczyny doradzacie jeszcze jakieś przygotowania?
 
reklama
Witaj Madzitka :)) Tyle co zrobiłaś na razie wystarczy - a teraz wyłącz myślenie i działaj! Naprawdę najlepiej się za wiele nie skupiać na samym staraniu :)) A jeśli można spytać to czym się Twoja firma zajmuje? Pytam, bo sama marzę o czymś swoim.......Ale 2 lata siedzę w domu i czuję się odmóżdżona na maksa.....
 
Cześć dziewczyny! Ja tylko przelotem przed pracą wpadam zameldować, że @ ciągle nie ma - ba! nawet nie ma żadnych objawów żeby miała nadejść. Byłam wczoraj w przychodni zobaczyć jak to u mnie z betą wygląda i o mało się nie przewróciłam, jak zobaczyłam magiczną cenę 40 zł....No nic, poczekam jeszcze trochę, jak dalej @ nie będzie to pomyślę o jakimś skierowaniu. Ja dziś zawalona pracą jestem więc wpadnę tu dopiero wieczorem ale wszystkim przesyłam życzonka miłego dnia :)
 
Cześć dziewczyny! Ja tylko przelotem przed pracą wpadam zameldować, że @ ciągle nie ma - ba! nawet nie ma żadnych objawów żeby miała nadejść. Byłam wczoraj w przychodni zobaczyć jak to u mnie z betą wygląda i o mało się nie przewróciłam, jak zobaczyłam magiczną cenę 40 zł....No nic, poczekam jeszcze trochę, jak dalej @ nie będzie to pomyślę o jakimś skierowaniu. Ja dziś zawalona pracą jestem więc wpadnę tu dopiero wieczorem ale wszystkim przesyłam życzonka miłego dnia :)


Kochana, a po co Ci beta?
Nie wystarczy zrobić test?

Moim zdaniem na betę powinno się iść jak są jakieś wskazania czyt. prawdopodobieństwo, że ciąża się nie rozwija, podejrzenie pozamacicznej...

Jedna beta powie Ci tyle co test...

dla mnie nie ma sensu...

ale to tylko moje skromne zdanie


pozdrawiam wszystkie staraczki i wysyłam ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
ja wlasnie po wizycie.

oto relacja: Ginka nie stwierdzila odbycia sie owu po pobraniu krwi w 22dc ( bo bylo przed nia) natomiast stwierdzila odbycie owu na usg i to uwaga z lewego jajnika!!! ostatnie 2 lata byl to spiacy krolewicz :-D a teraz sie obudzil. Endo piekne, duze, ginka oczy wielkie zrobila, ze takie duze, bo normalnie po clo takiego nie ma. Pobrali mi krew, zeby sprawdzic cialko zolte
No i plan jest taki
1. jesli @ nie pojawi sie przez kolejne 14 dni ( od dzisiaj, bo nie mogla stwierdzic kiedy dokladnie owu byla..) to mam przyjsc na usg
2. jesli @ sie pojawi, to 2-5 dc przyjsc na pobranie krwi
3. i wtedy od 5-9dc Clo
4. pozniej od 12-14 dc usg
 
Lil_maja to moja działka Ci nie pomoże, bo ja też pracuję z domu :) I przyznam, że też trochę się odmóżdżyłam, za to są to dobre warunki do tego by mieć dzidziusia. A firma jest z branży usług inżynierskich.
Gwiazdeczka trzymam mocno kciuki, żeby wszystko ułożyło się po Twojej myśli!
Haniamm2 cena za betkę zabójcza... u mnie jest po 25 zł, a to przecież też nie mało... A robiłaś domowy test? :)
 
hej wszystkim!
stare staraczki odeszly, niektore zaciazyly, niekotre jak krzysia zrezygnowaly... nie wiem czy mnie jeszcze ktos pamieta :)
sol, moz ety jeszcze jestes? wisienka? choc zaciazeone ale moze jestescie??? a marylka??? co z nia?
ja juz po przeprowazdzce, dzis mi podlaczyli intenret za mieisac zaczynamy tak jak mialo byc ( grudzien-styczen) staranka
zobaczymy co z tego wyjdzie :)
witam nowe staraczki - fajnie, ze jestescie :) potrzeba tu faktycznie nowego narybku ;)
 
reklama
jos - jestem jestem :-D Zaglądam ale jest piątek wieczór to wszystkie polazły romantyczne kolacje itp :-D Jak Polduś zniósł przeprowadzkę? I jak się mieszkanko podoba? Ja żyję ale już ociężale i marzy mi się już poród :dry: Mała waży już 2 kg a mój kręgosłup strajkuje. Na dodatek miałam dzisiaj wypadek i wybiłam sobie biodro a potem jeszcze siadłam sobie na stopie przy kompie i rozwaliłam sobie śródstopie = tak więc cała prawa noga mnie już boli :-( No i marudzę jak to ciężarna :-p

A dziewczyny przeniosły się na wątek w mojej sygnaturze :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry