reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
DARIAP- witam Cie u nas:tak:ja bylam 3 razy w ciazy i w pierszej jak dostalam krwawienia to po kilku godzinach dostala silnych skurczy krwotoku i w 9tyg.poronilam...takze lepiej niech Cie zobaczy ginek.pozostale 2 ciaze obyly sie bez krwawien,ale z corka bralam Duphaston na podtrzymanie a z synekm lutke ...trzymam &&&zeby ustalo ,ale ja bym leciala do ginek albo do szpitala.daj znac jak betka:tak:

KRAKOWIANKA- powitac popoludniu;-)
 
reklama
Dzięki mama05, ja w obu ciążach nie miałam żadnego podtrzymywacza, i szczerze powiedziawszy to bardzo się zdziwiłam tym krwawionkiem.Cały dzień dziś leżę i wszystko minęło, ale przecież nie mam zamiaru tak leniuchować przez cały czas;)
 
DARIAP- a w jakim wieku masz dzieci???ja mam 5 i 3 lata,teraz walczymy od lutego,ale narazie....
mam nadzieje,ze to Twoje krwawienie ustapi...wiesz kazda ciaza inna,wiek robi swoje i moze tym razem bedzie potrzebne podtrzymanie..
 
Caaaaauski Szkraby kochane :* Wpadam do Was, bo wysali mnie do pracy a na miejscu się okazao, że nie ma mnie na liście i wysali mnie do domu... :dry: no to wskoczyam na chwilę do rodziców na neta :laugh2:
 
mama dzieki za kawencję, Flour naprawdę ma dziwnie no zobaczymy
daria żadne krwawienie nie jest w ciąży normalne, ja pojechałabym na twoim miejscu jak najszybciej do gina lub szpitala. Jesli pytałaś o moje dolegliwości przed startą Dzwoneczka to bylo lekkie plamienie i ustapienie objawow ciązy.
 
WISIEŃKA- a bardzo prosze:tak:
SERGEEVNA- buziaki slodziaku;-)fajnie,ze wlecialas:tak:a z pracą to niefajnie:baffled:moze jutro bedziesz na liscie:tak:jak tam pierogi??:-D:-D
 
mama - masz pw :-)

maryla - nic nie szkodzi ale mam nadzieję że znajdziesz coś na prezent dla panny młodej :-D


A ja się pospałam usypiając Karolę i teraz mi się mordka drze :-p Może się jeszcze zdrzemnę przed tymi masażami :-p Chociaż bym coś podjadła :sorry: Ehh.. dylematy :-D
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry