reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
czesc kochane jestem po wizycie :)
Przytyło mi sie znów niecały kg :) wyniki z cytologii dopiero za 2 tyg na następnej wizycie :) dostałam skierowanie na krew mocz i cukier .... maleństwu wali serducho tętno bardzo dobre .... nawet kopało u pana doktorka .... się smialiśmy ze niedawno u niego byłam 1 raz a tu już półmetek w sobote :)
 
reklama
DOROTKA- bardzo Ci dziekuje!!;-)
SZCZESLIWA,PYSIE,MLODAM-hejka kobietki!!


ja juz lece do kumpeli,zagadalam sie z nasza Ewcia i sie nie wyrobilam;-)mialam wyjechac 15 minETEK temu:-D:-D

papa,do potem!
 
pysia pomijając ostatnie wydazenia to do przodu. miedzy nami OK, K dostał pracę - na razie na 2 miesiące, ale się cieszy,ze nie siedzi w domu, tez mamy impreze pod koiniec sierpnia - weselisko się szykuje, teraz na weckend do szklarskiej poręby jedziemy więc trochę się odstresuje, odpocznę, połazimy po górkach :)
doła mam jeśli idzie o kwestie dzidzi... boli jak cholera.

Szczęśliwa to git, ze jest wsio OK. Tylko się cieszyc.
 
ja dzis do pracy nie poszlam w zwiazku z moimi brzuchowymi rewelacjamia ale od 2 godizn z kompem w lozku pracuje.
kumpelki sie zapowiedzialy na 14 to musze jeszcze psoprzatac. a najlepsze, ze P. tez brzuch meczy... to pewnie tatar z wolowiny. fuj.

milego dzionka :)
 
Mlodam - przepraszam ale mam zawieszone myślenie dzisiaj .... jak juz napisałm to sobie poczytałam dopiero ehh...
Ciesze sie ze jedziecie odpoczywać .... zasłużyłaś na to :) gratuluje pracki dal twojego K:) a co do doła - kochana wiem ze jest ci cieżko nawet nie potrafie sobie tego wyobrazić jak bardzo .... ale jestem pełna nadziei ze wkońcu sie wam uda i bedziesz mieć upragnionego szkarbka już niebawem :) tego Ci życzę z całego serduszka :)
 
Dzień doberek dziewczynki :* bardzo przepraszam, że wczoraj tak zniknęłam ale taka burza u nas była że masakra:( tak waliło wyłączylam kompa i czekałam na koniec :) jeszcze nie testowałam boje sięęęę ... :) miłego dzionka wam życze kochane moje :*
 
reklama
Dzień dobry dziewczynki :-)
Co u Was dobrego? Przepraszam że nie doczytuję wstecz ale to raczej nie realne :)
Mam młynek w pracy, ale ciekawa jestem jak u Was więc zaglądam.
Zauważyłam tylko że był jakiś temat testów OWU
otóż u mnie wcale się nie sprawdziły, próbowałam 3 cykle, dziwne wyniki, np wskazywały mi jakbym miała owulacje ponad tydzień :angry: dałam sobie z nimi spokój.

Dziękuję za wszystkie ciepłe słowa :tak:
Nie jestem jakaś bardzo załamana, natomiast zaczynam się niepokoić czy ja na pewno mogę? :sorry: Wy już macie dzieciaczki skarbeczki swoje, ja nie mam. Ciekawe, a jeśli jestem jedną z tych które nie mogą mieć dzieci? To pytanie zaczyna mnie dopadać coraz częściej.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry