reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
witajcie wieczornie... dziś Ala nie chciała mi zasnąc i tak z nią musiałam leżeć do 21, ale jestem już wykąpana i wpadłam poczytać co u Was...
 
reklama
dobra babeczki ja lece jeszcze pranie z prali wyjąć i do łóżeczka bo nie wiem jaka będzie ta noc...
dobrej nocki wszystkim :*
 
a ja sobie szperam w necie, studiuje, edukuje i juz glupieje.
np, ze sluz sratatata, ze generalnie w cyklu jest zawsze tak samo i nie u kazdje kobiety to sie po zaplodnieniu, a pozniej zagniezdzeniu zmienia. Czy to znaczy, ze jesli sie zmienia to jest ciaza?

ja juz przestaje to wszystko rozumiec.

tym optymistycznym akcentem mowie Wam dobranoc :)
 
:-)Dziewczyny... Zaczelismy staranka z dniem dzisiejszym:-)
Doszlismy do wniosku, ze nie chcemy dluzej czekac.... Dlatego w pelni do Was dolaczam :-)
Dobranoc :happy::happy:
 
No i nasz wyjazd stanął pod znakiem zapytania :wściekła/y: Karola zobaczyła jak chcę schować do torby jej kostium kąpielowy i wpadła w histerię. Teraz nie chce nigdzie wychodzić z domu. Nie chce do babci nie chce do Laury - ona chce zostać w domu i kropka :wściekła/y: I na nic tłumaczenia że nigdzie nie będzie musiała wchodzić że kostium zostaje w domu :wściekła/y: Jak się wścieknę to naprawdę zostaniemy w domu. Moja mama miała jechać wcześniej pomóc przy obiedzie mojej babci ale przyjedzie do nas pertraktować z Karolą wyjazd :dry: No takiego kosmosu to jeszcze nie było :no:
I bądź człowieku spokojny w takich chwilach :dry:
 
Witam się porannie:))

Sol no to uparta ta Twoja Karola:) Cos wiem o negocjacjach z takim maluchem - mam 3 letniego siostrzeńca i czasem jak się uprze to wszyscy wymiękają...A czemu ona tak nie lubi kostiumu??

Pok doczytalam o testach owu... Wiesz jak mi przez kilka dni (3 dokaldnei) wychodzily pozytywnie to okazało się że pęcherzyk nie pękł... Bo skok LH jest na te iles godzin przed owulką i może u Ciebie poprostu owulka byla zaraz po pozytywnym teście owul i dlatego rano byl juz negatywny bo poziom LH byl niższy... Nie wiem. Ale swoją droga najlepsza metoda obserwowania owulki to jednak monitoring cyklu. Bo widzisz co i jak rośnie... Tyle że niestety tanie to nie jest:(((

Krakowianka powodzenia na dzisiejszej wizycie:) Jak taka ladna betka to może już serduszko usłyszysz:))

Mama straszne to co napisalaś o tej malutkiej dziewczynce... Nie rozumiem dlaczego tak się dzieje, że ludzie którzy bardzo chca mieć dzieci nie mogą ich mieć albo e traca w tak straszny sposób:(( I faktycznie jak się czyta takie historie to czlowiek docenia to co ma...

W życiu nie zgadniecie co ja wczoraj jadłam! Mężus postanowił mi zrobić niespodziankową obiadokolację... Spisał się chłopak super, tyle że jedlismy .... gołębie!!!!! :szok:Prawdziwe!! Bo jego tata musiał zabić kilka bo coś tam... Dowiedziałam się co jadłam juz po fakcie... bo najpierw mówił ze to przepiorki (nigdy nie jedłam więc chciałam spróbować). Nic specjalnego... Chociaż on gotowal to pierwszy raz więc może to się inaczej robi...

Miłego dnia bo pewnie znowu do książek pójdę na cały dzień:crazy:
 
monia - ogólnie ostatnio zaczęła panicznie bać się wanny i nie chce się kąpać i stąd ta akcja :dry: Ale to długa historia - bynajmniej część mojej winy :-( Najlepsze jest to że wody samej w sobie się nie boi :dry:

Uciekam bo moja mama zaraz przyjdzie negocjować czy jedziemy czy nie :dry: Cierpliwość, Cierpliwość, Cierpliwość, Cierpliwość, Cierpliwość, Cierpliwość........
 
dzien dobry

dawno do Was nie wchodzilam wiec melduje ze jeszcze ladnie sie trzymam

dla wystarających gratki

dla staraczek fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

milego dnia
 
reklama
Witam cieplutko wszystkie kobietki!!!!!! Melduje ze dzisiaj tez raczej malo z wami bede bo praca wzywa!!!!!!!!! Milego dzionka wszystkim zycze i do zobaczenia!!!!!!!!!!!!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry