reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Jestem mama dwojga dzieci, ale marze o trzecim dziecku:) to wielka przyjemnosc, spelniac sie w wychowaniu. Ale najwiekszy problem jest z czasem...nigdy nie ma wlasciwego momentu!
 
reklama
SZCZESLIWA- pieknyyyyyyy suwaczek:)))

Jestem mama dwojga dzieci, ale marze o trzecim dziecku:) to wielka przyjemnosc, spelniac sie w wychowaniu. Ale najwiekszy problem jest z czasem...nigdy nie ma wlasciwego momentu!
PATRYCYJA- witaj-to jest nas dwie bo ja tez sie staram o trzecie i poki co efektow brak...a w jakim wieku masz dzieci????

KALA- mam nadzieje,ze jak juz wrocisz do domku to zjesz smaczny obiadek:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Znowu mam chwilkę:) Zanim dalej pójdę ukaldac książki:((

Kurcze ale macie tematy obiadowe! Ja właśnei zjadłam owocka i jestem dalej glodnawa.... A do 16.30 pracuję i potem jeszcze jazda do domu... Ale przynajmniej tam dobrze bo mężus ma urlop i gotuje:-)

Szczęśliwa to co to za miejsce w którym mieszkasz:szok: Straszne jakieś! A Ty się nei boisz?? A z ta woda to porażka:(( U mnie w piwnicy z kolei pijaczki grają w karty, a u rodziców czasem nocuje bezdomny ale w porównaniu z kotami i gwałcicielami to pikuś jak widzę:)
 
Mamcia ... smacznych lodów Paaaa:*
Kala - nioo nie należy ale jak sie tu wszystkich zna to ci obcy ludzie Ci wiecej pomogą jak trzeba .... w sensie takim jakby cie ktoś zaczepiał ...... Nioo Maja fajne imie :) odmieniło mi sie bo miała Byc Madzia :) ale tak postanowiłam co do imion :)
Monia - nie boje sie mieszkam tu cztery lata ...ja tu każdego znam wiec nic mi nie grozi :):)
 
Witam ponownie!

Kyra wiem, ze to początek góry... ale trzeba sie cieszyc z małych kroczków. :D

Marta ja chciałabym by mi tak rosła,ale życie niestety nie układa się zawwsze tak jak to MY chcemy, wiec na razie wzielam sie za schudnięcie, nie jem słodkiego i staram się jeść nie tłusto. i odrobina mniej :)
Mama smacznych lodów też bym zjadła. Na weselisku sobie odbije :D
 
mlodam, wiem i bardzo bym chciała, żebyś przybierała na wadze. Już rozmawiałam o tym wczoraj z Krzysią, że są mi tu dziewczyny szczególnie bliskie i bardzo chciałabym aby zaciążyły, więc ja ciągle czekam na was dziewczyny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mama, nocka "tylko" z dwoma pobudkami, ale za każdym razem było wożenie w wózeczku i przytulanie.


spadam odebrać Karola od mojej mamy a potem mam fryzjera na 18 bo już zarosłam.

buziaki i do wieczora.

wisieneczko moja, żyjesz ?????????? udało się ze sprzedażą dziś ?????????
 
Dziękuję Marta, bardzo to przemiłe co napisałaś. :) Mam jeszcze cichą nadzieję, że załapię się na przyszły rok...
idz idz i się potem pokazac proszę z nowym fryzem :D Leć po synka. Ciesze się że odrobina lepiej w nocy. I czym to spowodowane no.
 
reklama
jestesmy po lodach,teraz Zuza futruje obiad na tarasie-matko ,ile to dziewcze je:-):-)

za godzine bedzie Tomi,ja ide troche popielic,jutro ma byc jeszcze cieplej wiec na pewno nic nie rusze a poza tym wstepnie umowilam sie do kumpeli na jutro.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry