reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dzięki serdeczne. :) Was WSZYSTKIE w ogóle proszę o KCIUKI. Bo widzę, że działają. ;) A bardzo potrzebuję takiego duchowego wsparcia... BARDZO.
KRAKOWIANKA- bardzo mocno Cie wspieram i przytulam i wiesz co???prosze-poczestuj sie czekoladką na poprawe nastroju:tak:;-)z nami wszystko bedzie si!!! bedzie bo musi!!!
MAMA witaj:-) To co daje LOS należy brac i korzystać z tego bo nie wiadomo czy taka szansa się powtórzy:tak::tak:
NIKA- amen!!:tak::-)
 
reklama
MARYBETH zakup to dobry pomysł - płacisz na swoje a nie na czyjeś;-) W ładnym mieście mieszkasz;-) I pewnie ceny nie takie jak w Oslo lub okolicy. Powodzenia w zakupie domku:-)
Dzięki!!! :-):-) A Fredrikstad to piękne miasto, naprawdę. Ceny niższe o niebo! ;-);-):tak:
Krakowianka - nie martw się, bedzie dobrze! Ślę Ci ogromne zaciśniete kciuki!
Mama - również kciuki dla Was za pęknięcie 1 pęcherzyka. ;-)
 
troszke poczytałam, ale nie wszystko padam... wiec ide do łóżka zaraz...
mama trzymam kciuksay i za wszystkie moje kochane forumowiczki również...
mam Was w sercu choć nie wiele teraz czasu by być z Wami na bierząco...

dobrej nocki owocnych staranek...
 
MARY-BETH- dziekuje!!!
powiem Wam ze jak mi ginek powiedzial ,ze jak sie uda to beda blizniaki to mi rece opadly na fotelu ,zaczelam sie smiac i mowie-niech pan nie zartuje,ja chce jedno!!! a On mowi-to najwyzej jedno pani odda-i sie smieje...i po chwili mowi -nie,no zartuje.. a ja na to -czyli nie bedzie blizniakow-uffff ,a On mowi-zartuje-nie odda pani jednego bo blizniakow sie nie rozdziela:szok::szok::szok::szok::szok::szok:
tak wiec same widzicie jaka jest moja sytuacja-prosze o &&&&& za jeden pecherzyk:tak::tak::tak:
 
MAMA Ty wiesz że całym sercem jestem z Tobą... Więc kciuki za 1 pęchęrzyk&&&

Ja uciekam do męża więc
dobranoc pchełki na noc
 
NIKA- dzieki i dobranoc!!!!!
ja tez spadam ,za duzo wrazen....
do jutra!!karaluchy

BADYLINKA- buziaki bo zanim doczytasz to ja pewnie juz zasne ,ale skrobnij cos :):)))

bibinka- SIOSTRA-WRACAJ!!!
 
nadrobione :)

Własnie zobaczyłam tysiąc pięćset zdjęć moich koleżanek na nk i ..... ..................................................................
mama doła .....
każda jedna ma albo sesję z brzuszkiem, albo z dzieckiem na rękach ...
wszystkie oczywiście przeszczęśliwe ...

tule Cię mocno palma. To jest właśnie najgorsze - jak ktoś chce mieć dziecko to stara się i stara i dupa z tego wychodzi. A jak ktoś nie chce dzieci tu jest kurde chyba wiatropylny bo co się dotknie chłopa to zaciąży..... nie ma sprawiedliwości oj nie ma...

jestem slonka moje-dziekuje Wam za opinie i wsparcie!!!!
powiem tak zdajemy sie na los-wlasnie bylismy dzialac:tak::tak::tak::tak:


za moich czasów się mówiło "jak dają to bierz, jak biją to spier*laj" więc jak dają dwa to bierzcie dwa - co ma być to będzie :)

BADYLINKA- czesc kochana-nadrabiaj i smiej sie ile wlezie:tak::tak:dzis bylo wesolutko-tak jak wczoraj:-D:-Di uwazaj na drzewo:-D:-D:-D:-D:-D:-D co czekac....trzymajcie teraz &&&&&&&&& zeby pekl tylko 1 pecherzyk!!!

nooooo drzewo mi ładnie dało po mózgu :D
jesteście zboczone!!!!! :p

chyba idę spać zaraz albo coś kolczyków podziergać bo mi na smak dziewczyny zrobiły.
a właśnie - cudeńka tu dzisiaj powklejałyście!!!

mama - szczypawki! :*
idź idź odpocznij bo emocji miałaś dzisiaj nadmiar...
 
Dziękuję Wam za wsparcie. :D

Obiecałam sobie, że jutro nie testuję, tylko do soboty poczekam, no ale zobaczymy rano... ;)

Lecę spać, bo jutro znów czeka mnie cały dzień w pracy. :/ Ciężka dola nauczyciela pod koniec roku. ;) DOBRANOC. Fasolek życzę!
 
Dziewuszki! Dobrej nocki!
Ja jutro o 6.oo pobudka i do roboty... Pierwszy raz sama na zmianie! :szok::szok::szok::szok: Mam nadzieję, że będzie OK.
Śpijcie dobrze, a te co działają - owocnych przytulanek! ;-);-);-)
 
reklama
marybeth dobranoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
na pewno sobie poradzisz jutro!!!!!!!!

 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry