reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
jestem slonka moje-dziekuje Wam za opinie i wsparcie!!!!
powiem tak zdajemy sie na los-wlasnie bylismy dzialac:tak::tak::tak::tak:

NIKA,MARY-BETH,WISIEŃKA,ZIZI,ZAPMARTA i kto tu jeszcze jest bo nie pamietam z wrazenia -witajcie

WISIEŃKA- gratki z okzaji wyboru mieszkanka!!
ZAPMARTA- dzieki za przekazania wiadomosci i dobrej nocki!!
 
reklama
Niestety... < 0,1m... a byłam taka pewna....

Monisia, myślę, że powinnaś jeszcze odczekać kilka dni i pójść jeszcze raz w dniu spodziewanej miesiączki. Bo wydaje mi się, że ten test jednak trochę za wcześnie zrobiłaś.

A tak poza tym to WITAM WSZYSTKIE. :) Zmokłam wracając ze szkolenia tak, że buty mogłam wykręcać... No więc skoro i tak marnie wyglądały - wrzuciłam je do pralki i wyprałam. :] Zobaczę, jaki będzie efekt. Bo w takich wysuszonych po obrzydliwym przemoknięciu nie chciałabym już chodzić. A lubię je.

A ja nadal czekam... Nie na @ rzecz jasna. To już 32 dc.
 
Tak jak Wisienka powiedziała: "Mama rozmawia z Tomem";-)
To fajnie Mama że wykorzystacie tą szansę, która dał wam los:-)
 
MAMA witaj:-) To co daje LOS należy brac i korzystać z tego bo nie wiadomo czy taka szansa się powtórzy:tak::tak:

KRAKOWIANKA a nie testowalas jeszcze:sorry2: to na co czekasz...
 
O MATKO KOCHANA............ 20 stron??????? :p
jak ja to niby mam nadrobić hę?

no nic, lecę nadrabiać.
melduję tylko posłusznie że już jestem, że nic nie załatwiłam z dokumentami - mam przyjechać we wtorek :/
za to kupiłam sobie 2 pary kolczyków, dwa pierścionki i pełno koralików, linek, zatrzasków itp. Na razie wydziobałam dwa naszyjniki i dumna jestem jak paw(ian :D). Lecę nadrabiać ^^
 
MARY BETH hejka pracusiu:-) A gdzie Ty konkretnie mieszkasz - będziecie kupować domek czy wynajmować? Sorki że pytam ale wczoraj był u nas znajomy i mówił że u nas w okolicy to jest masakra z wynajmem - totalna drożyzna:sorry:
Ja mieszkam teraz we Fredrikstad. Przeprowadziłam się do mojego złotka z Oslo - sama wynajmowałam mieszkanie i wiem, że to są straszne pieniadze! My chcemy coś kupić, by nie pakować kasy w wynajmowanie, tylko w swój dom.
Mama - no to gratulacje, że zdecydowaliście się na działanko!!! :-):-)
Krakowianka - trzymam kciuki za następny test!!! ;-)
 
Ostatnia edycja:
O MATKO KOCHANA............ 20 stron??????? :p
jak ja to niby mam nadrobić hę?

no nic, lecę nadrabiać.
melduję tylko posłusznie że już jestem, że nic nie załatwiłam z dokumentami - mam przyjechać we wtorek :/
za to kupiłam sobie 2 pary kolczyków, dwa pierścionki i pełno koralików, linek, zatrzasków itp. Na razie wydziobałam dwa naszyjniki i dumna jestem jak paw(ian :D). Lecę nadrabiać ^^
BADYLINKA- czesc kochana-nadrabiaj i smiej sie ile wlezie:tak::tak:dzis bylo wesolutko-tak jak wczoraj:-D:-Di uwazaj na drzewo:-D:-D:-D:-D:-D:-D

KRAKOWIANKA- dziekuje Ci za komplement:sorry2:;-) zaczelismy dzialac ,ale powiem Wam szczerze,ze licze ,ze sie uda i bedzie jedno dziecko!!nie bedziemy marnowac szansy bo Clo moge brac na 3 cykle a jak rozmawialam z Zapmarta nie wiedomo czy w nastepnym cyklu tez nie bedzie 2 jajeczek wiec nie ma na co czekac....trzymajcie teraz &&&&&&&&& zeby pekl tylko 1 pecherzyk!!!
 
reklama
BADYLINKA witaj:-):-) No skrobią dziewczyny jak szalone:rofl2:

KRAKOWIANKA no to czekamy z Tobą na II krechy:tak::tak: A kiedy znów testujesz

MARYBETH zakup to dobry pomysł - płacisz na swoje a nie na czyjeś;-) W ładnym mieście mieszkasz;-) I pewnie ceny nie takie jak w Oslo lub okolicy. Powodzenia w zakupie domku:-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry