reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Wisieńko idę na wizytę by wiedzieć co i jak w środku po stracie gwiazdeczki czy jest ok. Jeśli tak chce zacząć starać się od razu bo nie wytrzymam już dłużej. Powiem szczerze że sama nie nadążam za dziewczynami a i mnie ponad miesiąc nie było dochodziłam do siebie w ciszy...
Wiem tylko tyle że same nowe fasolki się pojawiają.
jadzia jest najnowszą zafasolkowaną...
 
reklama
marcepanek, zizi dziękuję.
Marcepanek zycze ci kochana żeby wszystko było dobrze i obyś szybko miała swoje upragnione maleństwo wpod serduszkiem
Zizi zdecydowalismy sie na 3 pokojowe, starczy nam na parę lat takiej wielkości a chcemy budowac domek. Decyzja zapadła. Jest bardzo ładnie zrobione, po remoncie. W moim guście. Jest bardzo przytulne. Cieszę się i boję tych wszystkich formalności.
 
To fajnie, ze po jednym dniu oglądania zdecydowaliście sie na mieszkanie. A formalności pójdą szybki i zaraz będziecie się przeprowadzać.
My mieszkamy w 2 pokojowym razem z babcią i jest trochę ciasno, też chcemy się budować:tak:
 
jestem kochane
dzieci spia Tomi mecz ja wcinam salatke

masakra jakie mam mysli w glowie:szok::szok::szok::szok:nie wiem jak to ogarnac-ten prawy jajnik spal juz dobre 5 lat i co i nagle mi sie w 2 jajnikach wyprodukowaly 2 pecherzyki i oba maja 16 mm a w macicy endometrium"piekne i przygotowane do przyjecia zarodka/ków"-cytuje....
ratunku-co tu robic???

TO WSZYSTKO PRZEZ WAS ,ZA MOCNO KCIUKI TRZYMALYSCIE:tak::-):-):-)
 
mama prosze tu nie panikować. Jesteśmy dumni z Twoich jajników!
zizi no oglądamy juz od jakiegos czasu. Myslę, ze około roku , takze w końcu się zdecydowalismy. A decydowaliśmy się już 3 razy conajmniej i zmienialiśmy decyzję , to życz nam wytrwałaości
 
hej hej dziewczyny:-) Własnie przeczytalam co nieco i widzę że wesoło tu u nas:tak:
SERGI, BUNIA cudne kolczyki - ja też chcę:cool2:
Witam nowe starające się dziewczyny:-)
BUNIA za Ciebie kochana cały czas trzymam kciuki&&&&&&&&

MAMA super wiadomości:-) Niezależnie jaką decyzję podejmiecie z Tomem jestem z Tobą:tak::tak:

WISIENKA formalności jak formalności:sorry2: fajnie że znaleźliście mieszkanko;-)
 
Cześć:)
Ja tylko na chwilkę bo zakupiłam dziś pończoszki i mężuś zaraz wraca:))

Mama to trudne decyzja bo realne bliźniaki... ale może tak właśnie ma być? Bo skoro tyle czasu był nieaktywny... Moze najlepiej działąć i zdać się na los? Chociaż musicie dobrze przemyśleć czy dalibyście radę...
 
reklama
WISIENKA dziękuję dobrze:-) I mam nadzieję że będzie jeszcze lepiej;-)

MONIA to miłego wieczorku:-D:-D:cool2::cool2:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry