reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witajcie z rana nadrobiłam ale nie wiem już co mam komu odpisywać pamiętam tylko:
asiu: super z tą pracą i mieszkankiem na pewno wszystko będzie super oby tak dalej

a co do tych konfitur to ja mam to na codzień bo my mamy ogródek przed domem i wlato wszystko świeże i nawet szklarnie małą mamy a moja mama z babcią uwielbiają robic słoiki sórówki, dżemy, soki, kompoty ogórki i wszystko inne :):) tak że wystarczy do piwnicy zejść :):)

no mój mąż sie wczoraj źle czół więc nie poszedł do pracy myslałam że dziś już pujdzie a tu dupa tak go złapało że musiałam z nim do lekarza iść (bo on sam nie pójdzie -jak z dzieckiem czasem sie śmieje że czuje sie jakbym była matka samotnie wychowująca dziecko :) kanapki do pracy do lekarza zaprowadzić no ale co kocham go :)) no i ma tydzień zwolnienia i musiałam odwołać rezewrwacje w restauracji w sobote mieliśmy tam iść w ramach walntynek :-(
 
reklama
czesc
no dobry pomysl z tym domem :) jak dla mnie dzieci to tez najlpeij dom ogrodek bujawka i piaskownica ;)))) tylko tutaj nietsety ceny domow nie z tej ziemii... jak nie chcesz byc godzine drogi od paryza lub ponad godzine to musisz liczyc najtaniej najmniejszy domek 700.000 tys euro jelsi w dobrym miasteczku, mozna w niektorych kupic i z atyle co nasz emieszkanie duzy dom, tylko ze nie mam ochoty na widok walk gangow zlye szkoly itp
wiec w dobry miasteczku to od 700 tys do pnad miliona zakupw, wynajem tak pewnie od 1.500 euro jak daeko w gore oczywiscie, wiec chyba juz lepiej raty placic na kredyt i kiedys byc na swoim
ale dla was no to w sumie dobrze ze ten kryzysik sie nadarzyl :) bedziecie mogli wynajac sobie dom za rozsadne pieniadze a nie jakies abstrakcyjne kwoty

a o u was dziewczyny? pusto tu jakos... jakie plany na dzis...????

czesc marylka... o kurde z tym chorobskiem
szkoda tego walentynkowego wyjscia
moze do soboty mu przejdzie, co????
bo po dzidzi to juz sobie tak latwo niani na 14 lutego i 31 stycznia nie znajdziecie ;)
wiec korzystajcie poki mozecie!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej kobitki,

mama, no mam nadzeję, że ten stylista się postara i będziesz bóstwo jak wyjdziesz od niego. Szybko nam się pokazuj później.

marylka, jak tam pracusiu ??? kuruj tego swojego ślubnego:-)

asiuasiu, ale dobre wieści. Jednak nasze kciuki najskuteczniejsze.
josephine, no ale drożyzna u Ciebie. Trzeba dużo zarabiać, dobrze, że mąż podwyżkę dostał. A o nianię się nie martw. Może uda się kogoś znaleźć. Obyś tylko nie musiała rezygnować ze studiów.

Jeśli chodzi o staranka to ja pewnie jak Maryla i josephine, bliżej końca roku. Tylko żebym sama nie została...
 
a faktycznie ty masz wdomu mnostwo najlepszyh i najbardzioej zmotywowanych nian! to jest jednak super! a u nas wszyscy daleko daleko :(

dzieki za dodanie otuchy :) a ty kiedy zaczynasz staranka ????
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
zapamarta: nie no aj się będe starać żeby wytrwać jak najdłużej choć mąż obstawia wrzesień że dłużej nie wytrzymam mówi ale mysle że dam rade do grudnia no ostatnio tylko bardzo mnie listopad kusi :)
a dziś nie zrobiłam sobie jedzinka i jem jak cięzarna :) bółka maślana z szynka i musztardą popijam barszczem :) także trenuje

no i czekam na dostawe a tak poza tym to mama05 mnie załamala bo ja mam wzrostu 164 i waże tyle co ona czyli 64 a ona jest wyższa o 7 cm a ja karakan i to gruby jak bulinka :( no i z tad ta dziwna kanpka chyba :confused2:

kurde zapmarta ciągle przekręcam twój nick na zapamarta sorka:sorry:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cze dziewczyny ja też chciałabym zostać mamusią w 2011 roku :-) i bardzo chciałabym dołączyć się do was na forum dyskusyjne:-) niestety nie udało mi się zostać mamą 2010 r :-( ponieważ tak wyszło że w grudniu 2009 straciłam dzidziusia :-( no ale mam nadzieję że nareszcie się nam uda mieć dzieciąteczko którego bardzo pragniemy :-)
 
witaj magda :) bardzo przykro mi z powodu dzidziusia ... mam andzieje ze juz niedlugo znow bedziesz w ciazy. i trzymam kciuki, zagladaj tu do nas, jest wesolo, nie ma nudy i czarne mysli szybko wykurzamy :)
pozdrawiam :)
 
Hejka
maryla jak idzie interes w sklepie?
nie przejmuj się kochana i nie porównuj siebie do innych,najważniejsze że podobasz się swojemu mężusiowi :tak:
josephine mi też jest czasami bardzo trudno ale co zrobić...życie,nie mam innego wyjścia a poza tym trzeba pracować i wypracowywać sobie emeryturę bo nie mam zamiaru na stare lata siedzieć na emeryturze męża o nie...:no:
mama jak wrócisz od stylisty to opowiadaj co Ci poradził?rozumiem że będziesz przechodziła kolejną przemianę?
Mada23 witamy nową staraczkę 2011.bardzo mi przykro z powodu straty maluszka,cóż mogę napisać,głowa do góry a na pewno zostaniesz jeszcze mamusią:)


U mnie nic ciekawego,dziś mam wolne,mało zamówień więc do pracy nie idę,poza tym narzekam na gardło bo od wczoraj boli grrr ehhh,nie długo wydeleguję męża do pracy to was odwiedzę:)
Miłego dnia:)
 
Mada23: witam i zapraszamy mam nadzieje że już niedługo będziemy robic wyścigi kto pierwszy :):) i że już nic złego sie nie stanie będzie dobrze zobaczysz

agnieszka.kk: dzięki za pocieszenie niby prawda ale czasem chciała bym być ciut szczuplejsza tak własnie te 4 kg mi zawadzają ale ja niestety odreagowuje wszystko jedzeniem kiedyś wogule nie jadłam a teraz na odwrót :)
 
reklama
dzięki za słowo otuchy :-) mam nadzieje ze wszystko sie nie długo zmieni :-) a jak narazie to jeszcze sporo badan mnie czeka przed kolejna ciaza:-( no niestety :-(
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry