reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
hej :)



witajcie kochane...
nie mam dobrych wieści..
tepmka spadła z 37,05 na 36,95 i oczywiście pomyslałam,ze jeśli jeste w ciąży a zaczyna spadac temp.to zrobie test i wrazie jasnej kreski wezmę lutkę..
miałam tylko 1 test Clearblue który pokazuje + lub - no i mam -...
czekam na @ ,lutki nie biorę..urobilismy sie znowu i nic z tego..
16 miesiąc starań przed nami:-:)-:)-:)-:)-:)-(

Mama przykro mi :(((((



Mloda uwazaj na siebie zebs na sam porod sie nie rozchorowala !! :)

dla reszty calej milego dnia :))
 
reklama
Dzień dobry :)

mamitka - tak liczyłam, że ta tempka Ci się pięknie utrzyma :((( Bardzo mi przykro...nie wiem jakich słów użyć żeby jakoś Ci ulżyć...Cholera by to wzięła :wściekła/y:

Ja też się dzisiaj wyszykowałam do tego Centrum Handlowego na USG 4D, stanęliśmy w kolejce i.....kobieta przede mną była ostatnią, która się załapała na USG :((((
Jeszcze coś mi tam kobiety zaczęły pieprzyć o konkursie, że jeszcze można się załapać o 12:00 i takie tam bzdety....mówię do nich, czy Panie były kiedyś w ciąży ?! Czy Paniom się wydaje, że wszystkie ciężarne kobiety mogą sobie pozwolić na czekanie w takiej duchocie i liczyć na łut szczęścia ????? Ja dziękuję bardzo...nie wiem czy mam dość długie palce, by akurat to mnie wybrano do odpowiedzi. Nic nie odpowiedziały, i dobrze, bo kolejnej porcji pierdół zwyczajnie bym nie zniosła.
Pocieszyłam się dwoma gazetkami i serią zdjęć profesjonalnego fotografa, który ma mi je przysłać na maila ;))))

A Kocurek z brzuchem to co SE myśli ??????
 
,Made,Wiola,Rurka,Jos,Pysia,Asionek,Oliwka,Renna-dzieki babki....wielkie dzieki za wsparcie!

słów mi brak jak co cykl-poryczałam juz sobie i zaraz znowu sie popłaczę ...na samą myśl serce mi pęka-QRWA ILE SIE MOZNA STARAĆ!!!!!!!!

Renna- jak tempka spada to cudu nie bedzie-za długa mierzę tempke ,zebym mogła liczyc na cud..jutro pewnie bedzie 36,8 w poniedziałek 36,6 i we wtorek przyjdzie @!!

załamuję ręce nad tym wszystkim...
tak bardzo pragnę...tak bardzo boli...taka niemoc mnie ogarnia!!
 
http://images.wapacz.pl/64/64/112242/ahttp://images.wapacz.pl/128/128/112242/a
a


MAmitaa ;***



Oh jak ja sie czuje:-(
massakra:-(
 
mama chcialabym ci napisac cos madrego co cie pocieszy ale... kurcze nie ma takich slow... moge poklac i poplakac razem z toba....
 
Made kurka szkoda , ze sie nie dostalas i jeszcze tak blisko bylas .... no , ale pocieszenie sobie zrobilas wiec luzik :)))


Mama nie wiem co napisac :( okropne to jest jak czlowiek czegos bardzo chce i nie moze dostac ... przykro mi bardzo :((
ja tam wierze , ze w koncu kazdej na tym watku sie uda !!!!!!!!!!!!!!!!!
nie ma innego wyjscia !! :)))
 
Jedziemy do mojej sister...może zrobiła coś dobrego to mi cała złość i rozgoryczenie przejdzie ;))))

Asionek - i to jest najgorsze, ta świadomość, że byłam tak blisko, że gdybym stawiała większe kroki, gdybyśmy o minutę wcześniej z domu wyszli, i tak można gdybać bez końca...no nic, mówi się trudno, ale łzy w oczach miałam.

mamitka - Kochana moja :* jeszcze raz mocno Cię przytulam
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry