reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
asionek nie no w sumie to mi w pierwszej ciąży też zeszczuplały uda... niech Ci już będzie :-) ale ten cellulit to na bank masz ????? :-D

mam i to calkiem sporo :(((
no nic trzeba sie pogodzic na te kilka miesiecy , a pozniej zmasowany atak przeprowadzic :))

zaraz zrobię zdjęcie i wstawię :)
i już :)
nie błyszczą się tak jak w rzeczywistości :(
Zobacz załącznik 352315

sliczne sa :)))



Jos mam pytanko :) probuje kupic na Vente prive cos i caly czas mam blokade jak dochodzi do wpisania adresu :((( nie wiem czemu mio nie chce dzialac ... mialas tak kiedys ?? moze jakas rada ?? :)
 
reklama
A KUKU :-D:-D:-D

Boogie wróciła, jestem już on line w nowym domku :-D:-D:-D

Co tam moje robaczki u Was? Kurczę znów nie dam rady nadrobić :sorry2:

Ewula widziałam, że Twoja beta pięknie rośnie, więc przyjmij jeszcze raz moje gratulacje :tak:
 
Rurka nie ma za co ;**
Just wróciłaś kochana nareście !!;*** ;-)

Jejku dormalnie dopija mnie ten katar juz no ;/ :-(
leci i leci :-(
 
A KUKU :-D:-D:-D

Boogie wróciła, jestem już on line w nowym domku :-D:-D:-D

Co tam moje robaczki u Was? Kurczę znów nie dam rady nadrobić :sorry2:

Ewula widziałam, że Twoja beta pięknie rośnie, więc przyjmij jeszcze raz moje gratulacje :tak:

nie nadrabiaj tylko pisz z nami :)
super , ze juz neta masz :)))


Made mnie rano leb nawalal :/


Mloda kuruj sie kochana !! oby dalej nie poszlo !! :))
 
jestem;)

mama a mi tez w 11 dpo tem spadła do 36,8 ,a dwa dni później test był pozytywny. Tule cię mocno.

bogusia dzięki
 
reklama
Ewula a no :-) to 3mam kciuki ;-) Ja 18 to mysle ze sie jeszcze nie rozpakuje :-) ;-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry