reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Mamuś,cześć:)) Umknęłaś nam:(
Lecę po Oliwke i do chirurga,może w końcu zdejmą jej gips.
Papapapa
 
Jesu ale wy macie tempo!!!!!!!!!!!!!!1
Albo cisza jak makiem zasial a jak juz sie rozkrecicie to ciezko was nadrobic!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kochane ja 34 wiosny licze sobie i stad moje obawy. Wiem ze moze to nie koniecznie jest powod do zmartwien ale podejrzewam ze kazda z was miala takie na poczatku!!!!!!

mama witam sie cieplutko !!! Co u Ciebie słychac??
 
obiadek jem, maly juz spi a ja zaraz ide tez lulu :)

renna : nie przejmuj sie, 34 nie 44 ;) bedzie dobrze :)

mama : a ja dzis camy dzien sie zbieram zeby do ciebie napisac, siedzialam w papierach! ehhh... ale i tak wiedzialam z ecie nie ma i ze nie odp :)
 
hej kobietki-ja też wpadam na chwilkę-dzisiaj lubuskie jest pod chmurkami, mi sie zapalenie zatok rozkręciło, właśnie się zastanawiam czy neo angin na ból gardła bym mogła wziąść bo tantum verde i bioparox nie działają za bardzo-tak się zastanawiam czy ja w ogóle mam szanse w tej ciąży być zdrowa?ehhhh......

aha Ewula-gratuluje bo coś mi śmignęło o teściku

aha a co z Wiolką-@ przylazła w końcu?

trochę pofluidkuje ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
pozdrawiam
 
Kurde,pojechałam po Oliwkę,jakis napakowany Pan wuefista wydał mi ją bez słowa,nawet nie zapytał kim jestem...znowu nic sobie nie zrobili z moich słów:(((
Pojechaliśmy do chirurga a w poczekalni ok 30osób,ręce opadają...4-ty tydzień z rzędu mam tam pół dnia spędzić??? Wyszłam,nie wiem co dalej.Mam mega nerwa!!!!

Sorry za to mędzenie dzisiaj ale to chyba nie mój dzień....
 
jestem rozmawiałam z Wisieńka nasza :))
Rurka- ja zamierzam sie z testem na niedziele...
Renna- cześć i gratki!!

Pysia- heloł:)

Jos- witaj ,na zalatana jestem od rana ,ale zaraz napiszę :)

Oliwka- mam nadzieje,ze załatwisz sprawę u lekarza...

Paulina- witaj -tak ,Wiola dostała niestety @!!
 
Nie załatwię,wyszłam i drugi raz tam nie pojadę...jutro ja mam terapię w piatek tez brak czasu...będzie się dzieciak męczył do poniedziałku... szlag!!!!!!!!!!
 
reklama
Paulina-ja też myślała,ze Wiola już zafasolkowana a tu masz....
szarpiemy sie dalej...;/

Oliwka- wkurzające to.....kolejki;/;/
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry