reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Buziaki Kochane! :biggrin2:
Jak samopoczucie z ranka? ;-)
U mnie dzisiaj pracowity dzień się zapowiada... Przede wszystkim jednak, jedziemy z moim Towarzyszem Życia na spotkanie u księdza poinformować go, że oprócz ślubu zaklepanego na przyszły rok chcielibyśmy też poprosić o chrzciny w tym samym dniu... Jednym słowem - musimy się przyznać do współżycia przed ślubem :szok::zawstydzona/y::-D No i ciekawa jestem, jak na to zareaguje i czy się w ogóle zgodzi... To będzie stresujące popołudnie... :confused:

Zawitam na pewno do Was późnym wieczorem :tak:
Miłego dzionka Skarby! :tak: :laugh2:
 
reklama
sergi miłego i Tobie..!! Pomyślnego pozałatwiania :))

Jak to dobrze... że JA nie muszę, nie mogę i nie chcę drugi raz brać kościelnego :-D - oj ty niedobry kocurek :-p

mlodam dasz radę :-) Wprawiaj się!! :-D
 
Ostatnia edycja:
No i lipa...nie otwiera się:(
Chcę zobaczyć moją niunię.
Odwołuję uwodzenie,nie zasłuzył,właśnie mnie wkurzył:(
 
oliwka uufffff... ;))))
no ale.. wkurzenie w sumie też może służyć podgrzaniu atmosfery :-D
 
U mnie na owulke i na @ te same objawy...nerwy,wahania nastroju,ból brzucha...ahhhhhhhhhhhh.
 
Oliwka tulam :**

A ja się zmobilizowałam wskoczyłam do wanny, wzięłam książkę i co? przegapiłam listonosza... nie ma mojej pracy mgr ;(
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry