reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Just dokładnie los jest niesprawiedliwy... No ale co my mozemy zrobić :-( widocznie tak miało być :-( :-:)-(
NIektore kobiety starają się latami o dziecko i nie potrafią zajść w ciąże a niektore rodzą po pięciorosześcioro dzieci a później opieka im zabiera lub same oddawająa lub nie daj Boze zabijają :-( to jest okropne :-(

przepraszam za post pod postem ale pospiech...

wytlumaczenie "tak mialo byc" do mnie nie przemawia do tego stopnia, ze mam ochote cos stluc jak to slysze....
a z drugiej strony nie wiem jak inaczej wytlumaczyc (poza biologicznym wyjasnieniem) takie sytuacje... sama mam takich sytuacji w zyciu wlasnym i mojej rodziny MULTUM. i naprawde "bog tak chcial/postaowil", "tak mialo byc" to jest chyba najgorsze co mozna powiedziec czlowiekowi w ciezkiej sytuacji, bo taki czlowiek sila rzeczy poszukuje racjonalnych wyjasnien.

ale to bron boze pretensja do Ciebie tylko takie ogolne przemyslenie.
 
reklama
rurka to super, dobrze ze masz takiego lekarza z takim podejsciem :-)

Asionek ma racje co do tego tygodnia, na pazdziernikowkach co chwile jakies smutne wiadomosci :-( az mi sie pisac odechcialo ostatnio...
 
Pok 3mam kciuki ! :-)
Rurka potwierdzam słowa twojego Gina :-) "zajedziemy w tą ciąże " ! Życze Ci tego z całego serduszka :-) ;-)


uciekam juz kochane poważnie
:-)

Dobranoc ;*
 
hej

rurka : super nowiny :) pewnie ze zajdzciecie :))))))
boogie : przykro mi...
pok : hej :)

asionek : nie wiem jak to dziala ale na pewno becikowego nie dostakja wszyscy tutaj, sa jakies limity
ja wiem ze nie dostalam! a o allocation na 1 dziecko pierwsze slysze... slyszalam z ejets ale jak jest samotna matka itp
a jak nie to dopiero od drugiego.... moze to jakas inna specjalna pomoc w ciezkiej sytuacji... moja koleanka dostawala na 1 dziecko, ale dlatego ze wychowywala je sama! no to pomoc na dziecko, pomoc do niani, polmoc do mieszkania, pomoc na bilet transportwoy po regionie i wiele innych ogolem przez rok 1080 euro a najnizsza krajowa? 1200... BEZ KOMENTARZA :)
dodam ze pracowala na czarno pilnujac u siebie innego dziecka i dostawala drugie 1000 na reke :)
to taka sobie anegdotka o systemie francuskim i jego przeroznych mozliwosciach :)
 
rurka - odetchnelam z ulga! super! hsg nie zaszkodzi i badanie nasienia tez nie :) a po hsg przez dwa cykle trzeba dzialac ze wzmozona sila, bo jajowody czysciutkie i naciagniete, wiec bardziej drozne niz normalonie i szanse wieksze - tak mi mowil i gin i lekarz, ktory przeprowadzal badanie :) wiec 2 kolejne cykle Twoje - mam nadzieje, ze jedenw ystarczy :D
 
Dzięki Dziewczynki :**

ja również wierzę, że się uda:)

życzę Wam dobrej nocy i miłego dnia jutro;-)
 
RURKA: trzymam kciuki &&&&&&

POK: dzięki, wiem, że to temat tabu wśród dziewczyn i kobiet, które jeszcze o swoich dzieciach nie myślą, a potem są zdziwione, że im też coś takiego może się przytrafić... ale tylko wtedy jak sprawa dotknie kogoś bliskiego lub znajomą... nasze państwo wogóle nie przygotowuje nas do tematu zakładania rodziny i późniejszego posiadania jej, odpowiedzialności...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej kochane moje babeczki!

Ja zaraz zmykam do pracy, ale chciałam Wam życzyć milusiej środy! ;-) I bardzo Wam dziękuję, ze o mnie pamiętacie!!! :*:*:*:*

Wlecę po pracy! Buziaki!
 
reklama
wiesz co pok - mi sie juz tego nie chce tłumaczyc, mi nie chodzi o żadne głupi ból!!! bo mam go na codzień, jak pomyślę , że mógłby zniknąć , to poddam się laparoskopii nawet w tej chwili. chodzi o to, ze mam podejżenie o zrosty, a wszedzie gdzie nie lukne piszą o tym, że każda ingerencja w brzuch, łącznie z laparo , nawet usuwania zrostów powoduje koljne ich powstwanie ... i dlatego czuję się jak w jakimś cholernym potrzasku !!! Ah, dobra chciałam Wam powiedziec, że na wątku naszym juz na temat laparoskopii nie wspomnę ani słowa !!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry