reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Witam!

Chcialabym dolaczyc do grona staraczek roku 2011 i zadomowic sie w babyboom.
Pozdrawiam i zycze milego wieczoru!
 
Jestem. Nie mogę zasnąć, ale jednak dobrze, bo w nocy znów bym spać nie mogła... Więc się teraz pokatuję, ale nie będę spać. Aaaaale się słabo czuję... :eek::oo: Zjadłam zupkę, a teraz leżę na kanapie, bo na nic nie mam siłki...

Palemka - doczytałam, że Ci smutno. Tulę, kochana!!! Wiem, ze się boisz laparo, ale mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze!!! Trzymam kciuki za Ciebie, za wynik, za fasoleczkę! W końcu się pojawi! :tak:

Młodam - wiesz, nie mam w zupełności chęci na wino! :oo: Normalnie to bym pewnie złopnęła lampkę dla relaksu, ale teraz jakoś mi nie podchodzi... A poza tym w sobotę testuję, więc wiesz... ;-) A kiedy będzie potwierdzenie płci Twojego maleństwa?

Sol, Mlodamamusia, Jos, Lazurowe i wszystkie klikające - witajcie!!! :happy2:

Johanna - hej! Witaj w naszym gronie!
 
mary przed testowaniem dzidzi nic nie zaszkodzi ;-)ale rozumiem. w bodaj 14 tyg nie moja gin powiedziała, że chłopak. ale ja raczej tego nie mówie jak się ktoś pyta, za tydzień w czw. mam wizytkę, moja mnie wysyła na 3d bodaj to połówkowe będzie, więc zobaczymy.
ja powoli uciekam, miłego wieczorku Wam życzę :-)
 
Ostatnia edycja:
Cos wiecej o mnie, prosze bardzo :)
Mam juz prawie 10-miesiecznego synka i chcielibysmy z mezem zaczac starac sie o drugie. Czas ucieka, a ja juz po 30.
W poniedzialek mam termin u lekarza i jesli uzyskam zielone swiatlo to wezmiemy sie do pracy.
 
Kochane, nie dam rady dłużej siedzieć, więc żegnam się i do jutra! Dobrej nocki!
 
reklama
Palemko kochana,pomyśl,że niedługo będzie po wszystkim:)
Nie dołuj się i staraj się narazie o tym nie myśleć a jak już to pozytywnie.
Ja coś mam czucie,że @ się zbliża:(((

Czy ktoś widział Rurkę???

Mary
papa:)

Witam nową forumowiczkę:)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry