reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mlodamamusia dzięki - jestem zmęczona, bo pół nocy nie spałam - Maciusiowi ząbki idą i masakra jest jak nie dostanie na noc syropu. A jak u Ciebie?

Lazurowe słyszałam, że takie objawy są bardzo często na początku ciąży - a im więcej objawów tym lepiej - ja niestety nie mam żadnych, w ogóle brzucha nie czuję.
 
reklama
LiL u mnie wszystko ok ;) Mały daje czadu chyba piłkarzem zostanie ;) Ucałuj małego ;* :tak:
Ja tez na początku ciązy wogole brzucha nie czułam. Jak juz sie dowiedziałam ze w ciązy jestem to se myśle jestem w ciązy a ja brzucha nie mam co jest grane :) no a teraz to mnie wywaliło ;) :-)
 
Hehe Mamuśka no najwyższy czas, żeby Cię wywaliło! Mnie to wywala po każdym obiedzie :)
 
lil ale Ty juz masz pewnosc, ze jest fasolka, a ja jeszcze nie i to wlasnie jest najgorsze, taka niepewnosc :-(

Ale jakos wytrzymam :tak::-)
 
LiL a po obiedzie to wyglądam jak bym trojaczki nosiła ;) :-) no ale jeszcze 3 mc i po wszystkim ;) juz sie nie umie doczekać ;0
 
Lazurowe na pewno wytrzymasz :) A ja wcale aż takiej wielkiej pewności nie mam - dopóki nie usłyszę serduszka to wciąż czuję się bardziej staraczką niż zaciążoną... :)

Mamuśka ale Ty widać, że szczuplutka jesteś!
 
A ja to chyba bym sie bala porodu. Ale wiem, ze jakby sie okazalo, ze jest fasolka to na pewno bym sie doksztalcala w temacie ciazy kazdego dnia :tak::-D
 
Witam wszystkim bardzo dawno juz nie zaglądałam na forum :) .
Mam pytanie może wyda wam się śmieszne -
Od kilku miesięcy po leczeniu tabletkami anty- ze wzgledu na PCOS gin doprowadził moje @ do cylki 28 dniowych po odstawieniu tabletek trzymało sie to do dnia dzisiejszego czyli 6 m-cy. dziś przypada mi 29 dc i nic @ brak. Ponieważ doszło do współżycia w 21 dc z zabezpieczniem -bo mój mąz na razie nie chce baby. Pytanie czy jest możliwość abym zaszła w ciąże ? Czy po prostu @ mi się przeciąga :( napewno w trakcie współ. miałam płodne :) bo to zauważyłam - dziwnie bo zawsze odczuwałam je około 13-16dc a tu 21dc. Co wy o tym sądzicie jako zaawansowane staraczki :) Ja chętnie bym chciała baby :) Pewnie @ przyjdzie spóźniony co ? Jeśli ktoś może mi coś doradzić :) będzie SUPER
 
Lazurowe podobno takie klucia w podbrzuszu moga swiadczyc o tym ze sie macica zaczyna powiekszac. Ja nie mialam takich objawow. Tylko w zeszlym tyg. zle sie czulam i mialam podwyzszona temp (37,5) no i mialam i mam obolale piersi ale to przed kazdym okresem u mnie bylo wiec na to nie zwracalam uwagi. Trzymam &&&&& za jutrzejsze dobre wiesci! :-)

MARAN GRATULACJE !!! Super taki szybki porod mimo ze dzieciatko takie duze :-)

SOL zaraz sie rozgoszcze na wystaranych, chociaz dopiero jak zobacze na usg ze moja fasolka zawedrowala tam gdzie powinna bede swietowac na calego ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry