reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Libby, Mary dzięki za gratki :) Jak tak z Wami rozmawiam to i moja radość większa :))

Mary Ty koniecznie sobie wszystko wyreguluj - masz na to czas - to może potem nawet żadna stymulacja nie będzie konieczna! No i powodzenia w nowej pracy! Tylko się tam nie zakochaj w nikim, bo jutro Walentynki!
d070.gif
:)))))))))))))))))))
 
reklama
rureczka kochana moja jak staranka ?? ja zaczynam swirowac:D hehe nie wiem skad mi sie to wzielo ale ubzduralam sobie ze mimo ze nie widzialam oznak owulkacji to udalo sie :) i chodze sobie taka glupia usmiechnieta, hehe w poprzedniej ciazy tez tak mialam obym sie nie mylila :) u mnie 17dc
 
hej , hej :)dzisiaj super dzionek !!! kilka tescikow pozytywnych yupi :)

Witam dziewczyny! Dziś testowałam, 26 dc. u mnie, więc wszystko może jeszcze się zdarzyć, ale mam dwie kreski. Trochę w to nie wierzę, bo przecież ten cykl miał być stracony. Cieszę się bardzo, ale jeszcze bardziej denerwuję, że ta radość znowu będzie tylko chwilowa. Trzymajcie kciuki kochane. I miłego dnia wszystkim! Trzymam kciuki za resztę testów!

Zobacz załącznik 326897

juz ci pisalam , ale powtorze ;)) bedzie dobrze !!! &&&&&&&&&&&&&& , ciesz sie i uwazaj na siebie

lil gratulacje !!!!!!!!!
hmm z tego szczescia waszego i tych dobrych emocji zaczynam wierzyc ze i nam sie uda :)

jasne , ze sie uda !! :) &&&&&&&&&&&&&

Dzien dobry wszystkim :cool2:

lil_maja] GRATULACJE !

Ja powtorzylam moj tescik i sa dwie II :-):-):-) ale sie ciesze hihi

gratulacje !!!! i zapraszamy na pazdziernikowki :) super !!


a gdzie jest Kocurek ?? wczoraj tez jej nie bylo ..............Kocurek gdzie jestes ??? !!!!!!
 
Ojejku, walentynki.. Zapomnialam! To dlatego moj Ksiaze prawie mnie na rekach nosi. Heh, szkoda tylko, ze nie caly czas... ale i tak nie mam co narzekac. Mezczyzna trafil mi sie na medal. Moze nawet skusze go na przytutanki. On boi sie, ze zrobi krzywde Kropkowi. Hmmm, to jest plan! A co ja mu podaruje???
 
gumisia staranka są, chociaż to i tak jeszcze za wcześnie, bo owulka dopiero za tydzień :)
 
gumisia87 no moze moze sie udalo :-) bede trzymac &&& owulki wcale nie trzeba czuc, ja zazwyczaj tylko po sluzie wiem.

mary to faktycznie mykaj do lekarza zeby predko wszystko wyregulowac. Dzidzia musi miec zdrowy domek ;-)

Ja zamowilam na walentynki cosik takiego Zdjęcia użytkownika Cupcake Corner Bakery - Zdjęcia na tablicy | Facebook :rofl2: przepyszne sa te babeczki!

rruurrkkaa za ciebie tez zaciskam &&&&&&& bo chyba mialy byc staranka jakos teraz ;-)
 
Ostatnia edycja:
Lil, Gosia - dzięki, kochane, za słowa wsparcia! Tak zrobię! :tak: Myślę, że koło 1 marca się wybiorę, bo wcześniej mam taki sajgon w pracy, ze nie dam rady... Kończę starą pracę, i zaczynam w nowej, ale 2 tyg. się na siebie nakładają, więc teraz będzie orka! :szok:

Gumisia, Rurka - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& dla Was!!!
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry