reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
heh,

jestem. nic mi sie nie chce.
ten sms od pysi zupelnie ie uspokajajacy.

no i co z palemka?


kocurku - przepiekne zdjecie! wzruszylam sie okropnie!
 
Laseczki muszę Was doczytać, ale potrzebuję pomocy!!! U kumpeli wypiłam dwie kawy półlitrowe - w sumie litr, zaraz odlecę, fatalnie się czuję. Staram się wypić butlę wody, żeby to wypłukać, ale czy znacie jeszcze jakąś metodę na trzęsiawkę po kawie???

Mama clo zalecił Ci lekarz?? To są hormony na receptę? Coś mi się wydaje, że ja też to dostanę, chciałabym łykać od razu.

Oj doczytałam coś o Pysi - tajemnicze jej smsy. Pysia jestem z Tobą!
 
Ostatnia edycja:
lil potas i magnez - np. sok pomidorowy.
aczkolwiek to kofeina cie trzesie, wiec chyba musisz przeczekac. ja bym sie najadla i polozyla.
 
Wróciłam..
głowe mi prawie urwalo ;-)
teraz musze zabrac sie za obiad...i prasowanie :-(

:szok: słoneczko wychodzi...i wichry wieją:dry:
 
Pok nie dam rady leżeć. Cała chodzę. No nic czekam. Nigdy więcej litra kawy!
 
jestem

TIGUNIA- mam taka samą pogode jak Ty:baffled:a gdzie mieszkasz??ja Poznań..

ZIZI- cześć kochana-no ...porozmawiaj z mężem bo dziś przytulanki są wskazane skoro do owu sie zbliżasz:tak::tak:

POK- witaj..:)

LIL- oj nie pomoge...mam nadzieje,ze szybko Ci przejdzie:sorry2:
tak Clo zalecil mi gin i to jest lek na recepte-to są hormony na wzrost pęcherzyków...

TIGUNIA- aaaa,juz doczytalam -Ty Wroclaw:)
 
Ostatnia edycja:
Mama trzymam kciuki, żeby clo pomogło! Jakoś wyszło u nas słońce i mam wrażenie, że u mnie również clo pomoże - choć jeszcze nie wiem czy je dostanę. Ale kurcze idzie wiosna, będzie dobrze!
 
reklama
Mama a ja obecnie Wrocław ;-) ale mam rodzinke w Poznaniu ;-)

Idzie wioooosna ;-) przylecą bociany z brzdacami :-D jeden juz przylecial do Bydgoszczy :szok:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry