reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Kobitki też zmykam :)
Mamitka do jutra kochana moja:****
gumisia a i owszem, listopad jest jak najbardziej dla nas :D

Wszystkim razem, i każdej z osobna DOBRANOC :*
 
reklama
mama rurka to dziewczyny u Was akurat bedzie baaardzo walentynkowo skoro w weekend działania maja byc ;) moze z tej okazji okażą się owocne :-)
 
Ja dzis wpadam i wypadam, ale tym razem przypomniałyscie mi o walentynkach. I co ja mam z tymi walentynkami zrobić. Matko jedyna. Znów kłopot:-D
 
Ja pewnie zadziałam z jakimiś walentynkowymi wypiekami :-D tylko jeszcze nie wiem jakimi dokładnie:eek:
 
ewcia super synek !;) roślij zdrowo malutki ;):tak:
KOcurek prześliczne malenstwo niech rośnie zdrowo;*:tak:

jest tu ktoś ?

Oj pusto tu ;(
TELE KAMERY sie skonczyły to ide spać ;);-)

Edyty nie ma i nie ma co robić ;(

Karaluchy ;) ( ; :-):-)
 
Ostatnia edycja:
Cześć babeczki!

Jestem już z pracy wreszcie! Aaaale mielismy powrót!!! :szok: Pada deszcz ze śniegiem, stary śnieg leży, jest 0-1 st. i ślisko jak ch******!!! :szok: I do domku mamy pod górkę. A na górce antyspin się włączył i nie daliśmy rady wjechać!!!!!!! :szok::oo: Samochód sam nam w dół zjeżdżał, kręcił się na wszystkie strony, a po drodze jakaś dziewczyna szła!!!!!! Boooooże, serce mi staneło, bo nie szło zapanować nad autem!!! W końcu wyskoczyłam i musiałam pchać, żeby się obrócił, i by się dało zjechać i od innej strony wjechać pod blok!!! :szok: Co za pokiełbana pogoda! :oo:

No, to teraz jeść!

OK, widzę, że poszłyście spać, więc i ja zmykam, bo jednak zmęczona jestem... :eek: Dobranoc!
 
Ostatnia edycja:
Mary ale mialas przygode. Ale dobrze, ze sie jakos z tym uporaliscie.

Ja sobie wcinam batonika i do tego monte. Przeeeepyszne polaczenie :tak::-)

Tak na sama noc, a co mi tam. Moj B. wrocil wlasnie do domku. 2 dni go nie widzialam:-(

Teraz bierze prysznic, wiec jak skonczy to pewnie bedziemy sie seksic pod kolderka :-D

A potem grzecznie spaciu :-D Dobrej nocki Wam zycze kobietki. Do jutra. Kiss :*
 
Dobry dzień ;):-)

napewno większość z was jeszcze śpi ;) :-)
a ja musze zaraz na praktyke wychodzić ;:)-(

ale to nic :p
Bede po 17stej ;* :-)

życze miłego dnia wszytskim ;)

BAJ ;**:-)
CMOK CMOK ;* :-)

DZIĘKUJE SOL ! ;**
 
reklama
Dzień doberek kobietki0- widze że ja dziś pierwsza?:-)
Młodamamusia- gratuluję synka, ja też po cichu licze na drugiego rozrabiakę:-),
ja oczywiście dzisiaj z doskoku- bo w pracy
pozdrawiam
aha, jeszcze fluidki~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~``
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry