reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mam 163-164cm
z jedzeniem to mam tak ze wszyscy mysla ze jetsem na diecie a jem jak chlop ktory wraca z orki :)
dla rodzicow bylam gorsza do wyzywienia niz ubrania ;)
waga- taka natura
ale w ciazy niestety w ostatnim trymestrze musialam pilnowac scislej diety nie jesc mniej, tylko wyznaczone produkty w wiekszych ilosciach zeby zastapic te ktoryh nie moglam
mialam cukrzyce ciazowa i stad ta dieta
a tak to jem wszystko i w duzej ilosci
nie uwazam specjalnie na mniej/bardziej zdrowsze
tylko na to by urozmaicac ( np w tygodniu miec 1-2 rybe ale i nie zapomniec 1 raz watrobe, itp)
 
reklama
hhmm co do odżywiania w trakcie ciąży- to trzeba dbać o siebie. ja w pierwszej ciąży przybrałam 18 kg a urodziłam synka 4200g, moja szwagierka przybrała ładne 20 kg a córcia 3450g. różnie więc z tą wagą bywa. dziś czytałam art. o wadze w ciąży, a więc panie które miały niedowagę wg BMI mogą przybrać od 12 do 20 kg, panie z normalną wagą od 12-18kg a z nadwagą od 7-10kg. oczywiście że sposób odżywiania ma wpływ na całą ciąże, choc jak patrze czasami na niektóre kobiety to mnie szlag trafia jak można pić alkohol czy palić papierosy będąc w ciąży i twierdzić że dziecku nic nie będzie, uff...
dobra kończe bo się zaczynam denerwować
aha a ja na razie przez te pierwsze 4 mies. złapałam ok 1,5kg więcej wagi, choć mam ciągutki na słodkie też;)
 
jos to ci zazdroszcze, mamy podobny wzrost taka naturalna waga u mnie kolo 52 a najlepiej czuje sie wazac 50 wiec musze pilnowac sie czasmai, oj a jakbym miala wazyc 44 to bym znikla:) ale fakt faktem ze ja tez lubie zjesc duzo i nie ograniczam sobie zbyt wiele:p hmm ta cukrzyca ciazowa to nic ciekawego:/

paulina nniom tez mi sie wydaje z jesli chodzi o to ile sie przytyje w ciazy zalezy od organizmu sa kobiety ktore tyja po 20 kg i poza brzuchem nie widac tych kg a sa takie ze przytyja 10kg a spuchna tak ze wygladaja jak paczusie, ale na to chyba wiekszego wplywu nie mamy, ty jak narazie malutko :) ja sie obawiam ze u mnie bedzie masakra bo ja na slodycze to jak narkoman, i biada temu kto sprobuje mi zabrac:p
 
mary - u mnie n razie nijak. 7 dzien cyklu. @ na wykonczeniu. spermogram M. nie do konca jednoznaczny (kilka wartosci nie w normie) ale w komentarzu "normalny". Zobaczymy. Ide do gina 17 lutego, zeby mi wytlumaczyl te wyniki i podyskutowac o IUI. Wczesniej proponowal, zeby zrobic za 3 m-ce ale my w lipcu slub bierzemy, sukienka juz sie szyje i wolałabym do slubu probowac naturalnie (celowane w owu co-ma-byc-to-bedzie) a w sierpniu zrobic IUI. Nie wiem tylko czy on chce stymulowane czy nie. Po 1,5 roku staran nadzieja coraz mniejsza a ochota coraz wieksza. Dla mnie najwazniejsze to miec sie czym zajac, zeby myslenie oslabic :)
 
paulinka , jos a ja myslalam ze tylko ja tak mam :p jak to dobrze ze nie jestem sama :p
ja zamiast normalnego obiadu wole zjesc pudelko lodow albo czekolade a najgrosze jak ciast mi zachce to juz przepadlam poki sa bede jesc:p
 
Dziewczyny skad ja to znam ;-) slodycze potrafie jesc bez opamietania... dobrze, ze moj M. jest bezslodyczowy i pilnuje mnie zebym nie kupila za duzo, bo potem wszystko na poczekaniu zjem :-D
 
reklama
Pok - trzymam kciuki, żeby wszystko poszło dobrze i żebyście się doczekali dzidzi! :-) 1,5 roku to dużo, ale zobaczysz, przyjdzie ten piękny dzień! :tak:

Jos - witaj, kochana! Ale z Ciebie drobna dziewczynka!!! :-) Jak tam Polduś?

Przepraszam, że tak zniknęłam, ale musiałam się dokończyć rozpakowywać. :-) Aaale cudeńka sobie zakupiłam w Londku! :-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry