reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
palissa, asionek : hej
moj synus juz wstal, najadl sie i slucha bajki krola lwa :)
ostatni szal- znam juz na pmaiec niestety... ;)
 
reklama
Hej kochane staraczki. Czytam i oczom nie wierze niezła sprawa z mlodam i kocurkiem. :-D
Ja dziś zajełam się domowymi sprawami typu urwane guziki, rozeszłe szwy. Obiadek juz dochodzi i siadłam trochę poklikać.
Pogoda dalej niemrawa. Na weekend jedziemy do kotlinki, w góry i chłopaki pojada na narty a ja się smakiem obejdę. Chętnie bym posmigała tez ale cóz siła wyższa. Pol chce Macka zabrac na 3 dni na ferie, na jakis fajny stok. Fajnie, ze chłopaki się dogaduja i Pol dba o Macka:-)Tylko co ja mam w tym czasie robić.:wściekła/y:
Przesyłam codzienna porcję od fikającego młodego z brzuszka ~~~~~~~~~~~~~~~~
 
paulina, slucha :)
na poczatku sluchal i ogladal ksiazeczke a teraz juz slucha tylko i powtarza slowa i proste zdanka

wisienka : hej :) lapie twoje fluidiki :)
 
wisineka : u nas juz po obiedzie, mamy tu ok. 12-13
tylko u mnie synek pakowal dodatkowo po drzemce paroweczki i jajko :) ale ja zawsze w polskiej porze obaidowej mam akurat przerwe bo maly spi
i tuytaj sie paletam a sa zazwyczaj pustki ;)
 
pok kurcze tylko, ze ja na L4 jestem i mam taką ilośc świetego spokoju, ze już mi sie przejadło. Chciałabym jakies atrakcje tez dla mnie. No ale przeboleję
 
reklama
No, szefowa wreszcie poszla, wiec wlatuje. Oczywiscie zostawila mi tyle roboty, ze szok... Sama wszystko olewa, bo niedlugo odchodzi... :eek: Tak wiec poczytalam tylko troszke i teraz zmykam rozpakowywac towar, ale bede zagladac! :-)

Spalinka, Mama, Pok, Edyta - dzieki, kochane za kciuki za nowa prace! :-) Bede miala teraz mase rzeczy do nauczenia sie, wiec duzo pracy, ale takiej jaka chcialam miec!!! :-)
Mlodam, Kocurek - aaaale jajka! Fajny zbieg okolicznosci Wam sie przydarzyl! Mam nadzieje, ze obie dobrze sie czujecie i dobrze znosicie ciaze! ;-)
Sol - hej! Kope lat! Jak tam Twoje pociechy? :-)
Wisienka - hej! :-) Buziaki!

Przepraszam, ze nie odniose sie do wszystkich, ale by mi dnia nie starczylo. :-D Pozdrawiam Was wszystkie i zmykam chwilowo.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry