reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
zrobiłam ... kurde znowu jedna krecha , na dodatek jasniejsza niz wczoraj .... nic z tego nie rozumiem, jajnik kłuje wciaż, sluzu mało, ale przezroczysty i rozciągliwy, mam nadzieje, ze przez te testy nie przegapie owluki, juz od 2 dni nic nie działalismy :wściekła/y:
 
reklama
Nagapalma, a czy Ty 3masz sie regoly nie picia nic 2 godz. przed testem? Jesli tak, to nie wiem co jest grane, ale jak sluz jest, to dzialajcie!

Krolowa Ty tez masz PW ;-)

Ja chyba bede tescic okolo 16-16.30 jeszcze ktoras? Mam problem ze sluzem dziewczyny...to jeszcze nie jest plodny...a bialy wodnity...
 
Ja jeszcze sobie dzisiaj zatestuję jakoś po 16:30 :)) Kończę pracę i uciekam na razie :)
 
Ostatnia edycja:
Test owulacujny z domowego laboratorium;-) zakupiony robie dziś koło 17.00 ;)

UFF pocztałam was. ale było tu rano fajnie szkoda że mnie nie było popisałaby z wami

Królowa szkoda że cię nie widziałam może jeszcze kiedyś wstawisz:)

Sol twoje dziewczynki słodziaki i podobne do Ciebie;)

Nagapalma działaj nie ma co czekać&&&&&&&&&&&&

Kocurek czekamy na fotkę
 
Ostatnia edycja:
Witam kobietki.
No i oglądanie fotografii mnie ominęło (((((
Ja już dzisiaj nie testuję, wczoraj i przedwczoraj miałam pozytywne - koniec!

Sol - starsza córa to śmiechem zaraża - cudna ))) maluszek za to jakiś filozoficzny nastrój przejawia ))) ciekawe po kim...? ;)))
 
Hej kobietki. ja juz po testowanku. krecha testowa gruba jak nie wiem i ciemniejsza od kontrolnej. u ła... ;)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry