reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja tylko na chwile u rodzicow na kompie. Dzisiaj przyszła @. Wszystko jest denie do d***. Idę spać. Relacja ze świąt jutro jak do domu dotrę. Miłego drugiego dnia świąt!!!
 
reklama
Anuszka rozumiem Ciebie. U mnie wczoraj i dziś ryk na cały regulator. Nie rozumiem czemu się nie udaje. A jeszcze się okazało, że u nas nie zatrucie tylko jelitówka - zaraziłam wszystkich najbliższych łącznie z moją 8 miesięczną chrześniaczką - a mogłam się zamknąć w domu na święta i nikomu krzywdy nie robić :( Też się trzymaj kochana!

Misia no faktycznie brzuszek wywaliło. Oby to na fasolkę - zrób test i się wyjaśni.

Królowa
ściskam...W tym samym dniu przyszła do nas @....Ja miałam 5 dni plamień i właśnie wczoraj się rozkręciła @ na maksa. Tylko dziwne, że brzuch mnie bolał przez te 5 dni, teraz wcale. Wszystko się pomieszało. Bez sensu.
 
Misia no faktycznie brzuszek wywaliło. Oby to na fasolkę - zrób test i się wyjaśni.

Oj oby.dzisiaj chyba polece do apteki. i jutro rano zrobie ten test.
Wiem kochane co przezywacie mam to samo... tyle czasu sie starac i nic...
dlatego ja staram sie nie nakrecać by potem sie nie zawiesc... chodz i tak bedzie ciezko
 
dzień dobry !!!

lil - mogła to byc jelitówka, mój mąż też miała, siostrzenica i kuzynka, chyba jakis wirus panuje ... współczuję
misia- moze zrób test, jesli jestes juz tyle dni po terminie, to pewnie wyjdzie Ci o każdej porze dnia ... Z tego co piszesz, to jakies objawy masz , więc ...

Jestem taka obżarta po tych świętach, że nie wiem ... ;-) Zjadłam obiad i mysle, co by tu jeszcze wtrynić ... hihi brzuchol przestał bolec na dobre, wiec moze to tez była ta grypa żołądkowa... Mam nadzieje,ze miło spędziłyscie świąteczny czas ...
 
Hej dziewczyny! Wpadłam z pozdrowieniami :-) :-) :-) Jak tam brzuszki wytrzymują przejedzenie?? :-D

U mnie nic nowego.. jutro pewnie @ coś tak czuję... oh well...
 
Czesc Dziewczyny :bigok:
Podczytuje sobie stronke w to swiateczne popoludnie...
Jestem po 9dpt 2 crio z AH.
W 5dpt zlapalamnie opryszczka na ustach i pilnie zadzwonilam do novum, lekarz nie byl pocieszony i kazal brac heviran.
Z moich objawow to bola piersi cholernie ale sie nie powiekszyly, i kluje troche w brzuchu, pocieszcie pls.............
 
czesc czarny kocur i nagapalna!
Wiec tak jestem w 9dpt icsi
czarny kocur, to Eeee to co myslisz ze klapa??????????????
 
reklama
:-D malgo - dziewczyny nie znają terminologii po in-vitro :-D
Koleżanka jest 10 dni po wszczepieniu zarodków :-D I się zbiera na betę jutro :-D


A ja witam :-p Dalej w dwupaku i choć skurcze mam co 3-5 min po minucie jakoś dalej mało je czuje :-p Coś to moje dziecię kombinuje na prawo i lewo ale ciężko jej to kombinowanie idzie. Codziennie jest podsłuchiwana więc wiem że jest wsio ok a jutro idę na kontrolne ktg bo ileż można :-p Ale rozwarcie dalej marne chociaż staram się siedzieć i łazić a dzisiaj nawet Karolę nosiłam na rękach :szok: że się zmieściła :-p

palemko, lil - współczuję historii jelitowych - nie ma to jak w Święta się tak pochorować :no:


A ja spadam sobie dalej grać bo już z nudów Simsy odkurzyłam :-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry