reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
sol - kurde,no to zabłysłam, malgo - sory, nie wiedziałam co to znaczy, a więc trzymam za Ciebie kciuki, oby to było to !!!!!!!!!!!!!!!!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
mama - gdzie się podziewasz ????????
 
reklama
palemko - też bym zabłysła ale gdzieś mi się coś tam po łbie kołatało a spojrzałam w malgi poprzednie posty i pisała właśnie na "in vitro" :-D A ty jak się czujesz? Bo ja umieram na ból głowy i zęba - znowu chyba zatoki ale głowy sobie nie utnę :sorry: a szkoda :dry:
 
malgo witaj trzymamy kciuki ;) pisz o wszystkim znajdziesz wsparcie

U mnie świateczne przejedzenie. Nastrój denny ;( Czekam do wtorku na @ i chyba pójde na betke juz sie nie moge doczekać choć wiary to nie mam ze sie udało poprostu musze wiedzieć. Po ilu dniach od owulki mogę już zrobić bete?
Dostaje kręćka
 
hej :-)

Święta święta i po świętach. Wigilia w domku u mamy, byli wszyscy co mogli, siostra z rodzinką no i ja z K. było hm... sama nie wiem jak, ogolnie OK, ale inaczej, momentami bardzo smutno i płaczliwie, szczególnie przy łamaniu sie opłatkiem... 1 święta bez taty :-(
w 1 dzień Świąt byliśmy w domku, sami, chwilkę u cioci, a w 2 przyszła siostra, i oto tam miło, ale i inaczej ze wspomnieniami nam zleciało...

pozdrawiam serdecznie i do usłyszyska. ja od jutra na urlopie :-) do piątku huraa.
 
Hej Laski. U mnie swieta przebiegly bez wiekszych sensacji. Oczywiscie @ zdolowala mnie na maxa. Widac bylo to po mnie bo wszyscy pytali co sie stalo. Staramy sie niby dopiero 4 cykle ale zaczynam sie martwic. Zaczelam brac hormony anty bo mam strasznie bolace u nieregularne cykle. Od kiedy odstawilam tabsy to z cyklu na cykl mi sie pogarsza samopoczucie tzn zaczyna znowu coraz bardziej i dluzej bolec. Jak bedzie tak jak przed hormonami to 3 dni beda wyrwane z zyciorysu. Do pracy nie bede mogla chodzic. Jak pojde teraz do ginki to zapytam ja co zrobic. Nie chce znowu zamiast hormonow brac ketonalu. Znowu mi zoladek i watrobe zalatwi... Ech... Mam nadzieje ze cos sie da z tym zrobic. Smutno mi ze mam 24 lata jestem zdrowa i nie moge zajsc. No nic. Zaczynamy piaty cykl pod haslem: nie spoczniemy nim poczniemy!!!

Kocurku trzymam za Ciebie kciuki. Moze chociaz Tobie z nas wszystkich sie uda.
 
dzień dobry !!!

lil - mogła to byc jelitówka, mój mąż też miała, siostrzenica i kuzynka, chyba jakis wirus panuje ... współczuję
misia- moze zrób test, jesli jestes juz tyle dni po terminie, to pewnie wyjdzie Ci o każdej porze dnia ... Z tego co piszesz, to jakies objawy masz , więc ...

Jestem taka obżarta po tych świętach, że nie wiem ... ;-) Zjadłam obiad i mysle, co by tu jeszcze wtrynić ... hihi brzuchol przestał bolec na dobre, wiec moze to tez była ta grypa żołądkowa... Mam nadzieje,ze miło spędziłyscie świąteczny czas ...
nagapalma-jutro kupuje test i we wt. go bede robic... chce aby był pewny... nie zniose kolejnego rozczarowania... musze to wiedziec...
dzisiaj mam jakies dziwne kucie w podbrzuszu... jem jak swinia nawet gdy nie jestem glodna :D hehe... moj kochany az sie zdziwił bo zazwyczaj jestem niejadkiem...
 
Królowa - to jak Ci ginka coś doradzi to daj znać bo ja z takimi pierońsko bolesnymi @ walczę od 9 lat i jakoś jedyna metodą były anty albo prochy ale ileż można :-( Teraz na plastrach przytyłam tyle że mi się słabo zrobiło - nie chcę brać już żadnej antykoncepcji szczególnie że M obiecał że to on się tym razem poświęci :-p Ale ja dalej zostanę z tymi 5 dniami wyrwanymi z życiorysu: 39 gorączki, ból taki że ledwie Mefacit (przy raku kości) działa - jak tak dalej pójdzie to na morfinie zacznę jechać :dry: A tym że 4 cykle - powoli i spokojnie a się wam uda :tak: Trzymam kciuki.


Idę się położyć bo Emi sprawdza wytrzymałość mojej skóry na brzuchu robiąc sobie rozciąganie :-p
 
Wiesz Sol, ja przerobiłam już wszystko. Brałam mocne przeciwbólowe, homeopatyczne, ćwiczyłam, diety, podgrzewanie (co prowadziło do krwotoków). Dopiero anty mi pomogły. Przez 3 lata brania nie przytyłam kilograma. Za to po odstawieniu aż 8!!! Pewnie znowu dostane mocne przeciwbólowe albo będę latać co miesiąc po l4. Chociaż nie wiem czy tak się da...
 
Ostatnia edycja:
Witam po świętach . Mam nadzieje, że udane. U mnie niestety dziś przylazła wrednota, Czyli zaczynam 8 cykl spadam bo chce mi się wyć:-:)-:)-(
 
reklama
Gusia przytulam. Znam ten ból. Sama sie zawiodłam. No nic. Walczymy dalej. Zobaczysz uda nam się!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry